GizemliLogger 2 Geri Döndü

Yeni Versionda Neler Eklensin

• Özellikler

Oy: 1 10.0%
  • Grafik

Oy: 1 10.0%
  • Fud Server

Oy: 2 20.0%
  • Yapabilirsen Hepsi Kardeşim

Oy: 6 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    10

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
Evet Arkadaşlar Büyük Uğraşlar Sonucu Logger'imin Arayüzü'nü Tamamladım
Arayüz Demek Uzun Sürcek Değil Kodlar Hazır Ancak Nedense Yerleştirme Konusunda Üşendim :D Bence Güzel Bir Logger olacağına İnan'ıyorum İleriki Sürümde Daha Fazla Özellik Ekleyeceğim Fazla Uzatmadan Resimlere Geçelim Sizde Fikir Sahibi Olun Malum Resimler Fazla Çünkü Arayüz Çok Panelli
Giriş Ekranı:
qnswu.png

Başlangıç:
qnsww.png

MailAyar:
qnsx0.png

Bu Arada Mail Ayarlamalarında Bir Progresbar Kullanacağım Mail Gönderirken Şık Olsun Diye Ocx Var Hatta Reg.li Ancak vb6 Kullandırtmıyor o sorunu halledince yeni fotoğraf koyarım yani o alttaki boş alan dolacak :D
Hata Mesajı:
qnsx3.png

Anti:
qnsyu.png

Stealer:
qnsxg.png

Spreader:
qnsxk.png

Oluşturma:
qnszr.png

Görüldüğü Gibi Arkadaşlar Logger'imdaki Hataları Yazım Yanlışlarını Söylerseniz Düzeltirim Eklenmesini İstediğiniz Özellik vs. gibi şeyleri bu konunun altına atabilirsiniz
Resimde Açıklayıcı Yazılar Paint İle Yazılmamıştır Forumda Yenilere Logger'in Ne Olduğunu Özelliklerin Ne İşe Yaradığı Hakkında Bilgi Sahinbi Olsunla Diye Programa Yazdım

Edit---------------------------------------------------------------------------
Yeni Yama'da 2 Yeni Özellik Eklendi Giriş paneli değişti
özellikler:
1-Yeni Version Varmı Yokmu Kontrol Etme
2-HWID(Bulabilirsem Ip) Ban Sistemi Yani Logger'ımı korumak amaçlı kötülüyenler HWID ban yiyecektir asla açılmıyacaktır(VipLer Program Bakımdayken Bile Giriş Yapacak)
Giriş Panel'e Eklenenler:
Başlangıçta HWID Adresini Alma Ve Kaydetme
Vip'lik Varmı Kontrol Etme
White-Black(Beyaz-Kara) Liste
Eğer İstek Gelirse Program İçi Chat Kodlaması Yapılcak

Son düzenleme:

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
indirme linki nerde birader?

Ah İşte Foruma Yeni Başlayanların Kafası İndirme Linki Olsa Visual Basic de ne işi var argeye atarım ayrıca arayüz geliştirildi dedim stub henüz yok 1 Hafta İçinde Stub'u kodliyacağım

birde hexlogger source olmasaydı
Source'mi NeZamandan Beri Görsel Arayüzü Kullanmak Source Paylaşımına Giriyor Söyle Bakayım Kodları Yada aynı Logger'i Paylaşmadım Adamı Sinirlendiriyorsun

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
grafikler berbat gelişmeli ve programın dizaynıda öyle
senin logger'inada göz atacam :D Ayrıca Logger'de Grafik İsteyenleri Anlamıyorum Logger Sürekli Açık Durmayacak Serveri Oluşturunca Gerisi G-Mail'inize Kalıyor Mesela Grafiğe Harciyacağım Süreye Renk'li Resimli Mail Sistemi Yapsam Ftp Yapsam ?

Son düzenleme:

emre4611

Yeni üye
10 Tem 2013
46
0
Evet Arkadaşlar Büyük Uğraşlar Sonucu Logger'imin Arayüzü'nü Tamamladım
Arayüz Demek Uzun Sürcek Değil Kodlar Hazır Ancak Nedense Yerleştirme Konusunda Üşendim :D Bence Güzel Bir Logger olacağına İnan'ıyorum İleriki Sürümde Daha Fazla Özellik Ekleyeceğim Fazla Uzatmadan Resimlere Geçelim Sizde Fikir Sahibi Olun Malum Resimler Fazla Çünkü Arayüz Çok Panelli
Giriş Ekranı:
qnswu.png

Başlangıç:
qnsww.png

MailAyar:
qnsx0.png

Bu Arada Mail Ayarlamalarında Bir Progresbar Kullanacağım Mail Gönderirken Şık Olsun Diye Ocx Var Hatta Reg.li Ancak vb6 Kullandırtmıyor o sorunu halledince yeni fotoğraf koyarım yani o alttaki boş alan dolacak :D
Hata Mesajı:
qnsx3.png

Anti:
qnsyu.png

Stealer:
qnsxg.png

Spreader:
qnsxk.png

Oluşturma:
qnszr.png

Görüldüğü Gibi Arkadaşlar Logger'imdaki Hataları Yazım Yanlışlarını Söylerseniz Düzeltirim Eklenmesini İstediğiniz Özellik vs. gibi şeyleri bu konunun altına atabilirsiniz
Resimde Açıklayıcı Yazılar Paint İle Yazılmamıştır Forumda Yenilere Logger'in Ne Olduğunu Özelliklerin Ne İşe Yaradığı Hakkında Bilgi Sahinbi Olsunla Diye Programa Yazdım

kardes bisey sorcam sakincasi olmassa :)

orda baslangic mail ayar hata mesaji antiler falan yaziyor onlari nasil programa ekledin bide icon eklesen iyi olurdu

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
ne demek istediğini anlamadım icon hazır ancak şuan eklemedim daha geliştireceğim belki icon changer boyut arttırıcı veya boyut azaltıcı kullanabilirim

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
önerileriniz için teşekkürler şuan tamamen araştırma modundayım beni yoracak olan kısmı arayüz yapmaktı o bitti kodların %75'i hazır renkli log sistemini stealer ayarlarını kırmızı vs. yapmayı planlıyorum önerilerinizi değerlendireceğim

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
hepiniz saolun istediğiniz özellikleri vs. bana bildirirseniz sevinirim ayrıca istediğiniz kodlarıda bana mesaj atarak verebilirsiniz programa eklerim

gizemlihacker591

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
503
0
//güncel programda isteklerinizi yorum olarak belirtin eklemek istdeğiniz kodları özelden pm ile atınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.