Gizli Coca-Cola formulü

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Are u ciddi ?? Sırrı 1 numaralı sır olarak saklanan formülümü buldun :D bak bu iydi :D

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Moruk Hemen Polise Bildiriyorum Seni Formul Ve Banka Soymaktan Tutuklatacam :D Çaktırmayın Hemen Ben Üretip Para Kazancam :D

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
insanların böcek yiyiyoruz aman tanrım diye paniğe kapılmasına sebep olan formül.
enteresandır ki içinde asit olması , bilmem kaç tane koruyucu ihtiva etmesi vs.. önemli değil ama böcek olması kabul edilemez.
böcek sonuçta doğal bir varlık . aman tanrım mantar yiyiyorum veya aman tanrım tavuk yedim , ne yaptım ben yengeç yedim ile aynı mantık. böcek denince insanların aklına hamam böceği geldiği için herşeyi o hijyen anlayışıyla bağdaştırıyoruz. yengeç , karides, ıstakoz birer böcektir. ama dünyanın en pahalı gıda maddelerindendir. böcek bol miktarda protein içerir, afiyet şeker olsun..
gaza gelmeyiniz!! böcek deyince çılgına dönmeyiniz. colayı ihtiva ettiği asidin midenize yapabileceklerinden , bol miktardaki kafeininden vs. ötürü içmemek daha mantıklı .

lacinmrtcn

Uzman üye
30 Ocak 2015
1,171
0
root@kali:~#
insanların böcek yiyiyoruz aman tanrım diye paniğe kapılmasına sebep olan formül.
enteresandır ki içinde asit olması , bilmem kaç tane koruyucu ihtiva etmesi vs.. önemli değil ama böcek olması kabul edilemez.
böcek sonuçta doğal bir varlık . aman tanrım mantar yiyiyorum veya aman tanrım tavuk yedim , ne yaptım ben yengeç yedim ile aynı mantık. böcek denince insanların aklına hamam böceği geldiği için herşeyi o hijyen anlayışıyla bağdaştırıyoruz. yengeç , karides, ıstakoz birer böcektir. ama dünyanın en pahalı gıda maddelerindendir. böcek bol miktarda protein içerir, afiyet şeker olsun..
gaza gelmeyiniz!! böcek deyince çılgına dönmeyiniz. colayı ihtiva ettiği asidin midenize yapabileceklerinden , bol miktardaki kafeininden vs. ötürü içmemek daha mantıklı .

gerekenleri söyledi +++

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Portakal Çiçeği yağı 6. gruptan 1764 numaralı dolapta olacaktı. Bekle getiriyim.

MadameCruel

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
412
0
coco cola nın formülünü dünyada sadece iki kişi biliyo olması lazım bi sayfada okumustum

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Kolanın içinde fare böcek vb. olması doğru ama adam tutup fareyi içine atmıyor. Şehir efsanesi gibi anlatılıyor bizde. Meyan kökü bitkisini iş makineleriyle topluyorlar. Farelerde meyan kökü bitkisini çok sevdiğinden dolaylı olarak kolanın içine girmiş oluyor.

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
O içindeki asit ve yüksek miktardaki glukoz şurubu vücudunuza fareden ve böcekten bin kat daha fazla zarar veriyor.Meyan kökü tarlasında dolaşan bir fare mi daha fazla zararlı, pankreas kanseri yapan bir glukoz şurubu mu daha zararlı?Kararı siz verin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.