gizli dosya

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
bilgisayarımda ki resimleri gizleyip c diskindeki bir klasöre atmıştım ama hangi klasöre attığımı unuttum ve bulamıyorum.gizli dosya,klasör ve sürücüleri göster seçeneği seçili şekilde arama yaptığımda da hiçbir fotoğraf çıkmıyor.hidden file finder kullandım ama onunla da çıkmadı.Bu resimleri nasıl bulabilirim?

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
Yanlış yeri aramışsın veya adını da yanlış hatırlıyorsun.

Arayan bulur... Mevlasını da, belasını da.. Ara üstadım.

c diskinde isim girmeden tüm resimleri arıyorum ama çıkmıyor.zaten tek sürücü var ve isim yazmadan resim formatında arıyorum yani yer ve isim yanlış degil.Bulmak için bir program veya yöntem yok mu hocam?

RAM_Hacker

Katılımcı Üye
3 Ara 2017
308
5
/>
İyi günler,
öncelikle Windows İşletim Sisteminde "Klasör ve Arama Seçenekleri" kısmından "Gizli Dosyaları Göster" seçeneğini işaretleyip "Korunan İşletim Sistemi Dosyalarını Gizle" seçeneğini kaldırmanız gerekmektedir. Ayrıca bunları yaptıktan sonra o dizine winRAR ile bir bakabilirseniz gizli klasörü bulabilirsiniz.

Ek olarak arama yaparken de arama ayarlarından ayrıca bu seçenekleri seçmeyi unutmayınız.

Esenlikler dilerim.

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
Live bir sistem bul pinux vs ac hdd ne gir gizli dosyalari da ac gozukebilir

İyi günler,
öncelikle Windows İşletim Sisteminde "Klasör ve Arama Seçenekleri" kısmından "Gizli Dosyaları Göster" seçeneğini işaretleyip "Korunan İşletim Sistemi Dosyalarını Gizle" seçeneğini kaldırmanız gerekmektedir. Ayrıca bunları yaptıktan sonra o dizine winRAR ile bir bakabilirseniz gizli klasörü bulabilirsiniz.

Ek olarak arama yaparken de arama ayarlarından ayrıca bu seçenekleri seçmeyi unutmayınız.

Esenlikler dilerim.

gizli dosyaları göstermeyi biliyorum ama gizlediğim dosya nerde onu bulamıyorum

Windows Arama Yerine Gel .jpg veya .png yap Tüm Resimlerde Ararsın

zaten öyle yapıyorum ama gizli olanlar çıkmıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ayaya

Üye
3 Ara 2015
152
0
Sadece gizli olmayan resimler çıkıyor hocam

1: https://www.turkhackteam.org/windows/1528891-windowsda-gizli-dosya-ve-klasorleri-bulma.html Bu içeriğe bir bakın.

2: İşletim sistemi olarak ne kullanıyorsunuz ?

gizli dosyaları göstermeyi biliyorum ama gizlediğim dosyaların nerede olduğunu bulamıyorum.win10 kullanıyorum.

SpyKod

Katılımcı Üye
8 Şub 2006
350
70
Tarsus
Birde böyle dene bakalım;

başlat-> ara seçeneğinden ileri düzey arama seçenekleri menüsünden gizli dosya ve klasörlerde arama seçeneğini aktif hala getir ve gizli olan dosyaya ne ad verdiysen onu arama çubuğuna yazarak tüm disklerde arama yap..Gizlediğiniz dosya neredeyse gözükecektir...Ayrıca bilgisayarım içinden araçlar->Klasör seçenekleri->görünüm->gizli dosya ve sistem dosyalarını göster butonunu aktif hala getirdiğinizde dosyanız neredeyse görünecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.