[GM] Beklenen TurKish FReeRoAm MoDu

coop026

Üye
13 Eki 2011
241
0
Eskişehir
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Bundan yaklaşık 1 hafta önce Turkish FreeRoam v1'i paylaşmıştım. Turkish FreeRoam v1 o kadar güzel olmamasına rağmen çok ilgi gördü. Turkish FreeRoam v2'nin çok daha fazla ilgi göreceğini tahmin ederekten sizlere sunuyorum. Mod yapımında bazı yerlerde bana yardımcı olan EvoTurk'e teşekkür ediyorum ve Turkish FreeRoam v2'yi Sizlere Sunuyorum.

Turkish FreeRoam v2 Özellikleri ;

2 Adet GangZone'li Çete Evi ( Komutlu Kapılar )
6 Adet Admin Evi
Sorunsuz Maaş Sistemi ( 5 Dakikada bir $10000 verir )
Sorunsuz Eğlence Alanları ve Yeni Mekanlar
Spawn Yerlerinin Sayısı 2'ye Çıkarıldı
Silah Satın Alma Özelliği
Bilgi Verici TextDraw
Sorunsuz Meslekler
Bilgi Verici Mesajlar

GangZone'li Çete Evleri : 2 adet çete evi var. İki evde GangZone'li ve komutlu kapılar.

Komutları ;

/ceteevi : /ceteeviac /ceteevikapat
/ceteevi2 : /girisac /giriskapat /garajac /garajkapat /asansory /asansora

Turkish FreeRoam v2 Download Linkleri

Dipnot : Turkish FreeRoam v2.rar'ın içindeki filterscripts'ler mecburidir Jump yerlerini istiyorsanız koymanız gerekir.

Çok Aranan FS'ler

AFK Sistemi SolidFiles.com Link : AFKsys.rar - Solidfiles
Öldüğünce Üzerindeki Silahların Yere Düşmesi SolidFiles.com Link : silah.rar - Solidfiles
Medit (Map Editör) SolidFiles.com Link : mapedit_02_2_.rar - Solidfiles
Ev Sistemi SolidFiles.com Link : Ev Sistemi.rar - Solidfiles
Ladmin4v2 SolidFiles.com Link : LAdmin4v2.rar - Solidfiles

Benden bu kadar, Turkish FreeRoam v3'te görüşmek üzere.
Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin, Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.