gmail hakkında

byroket

Üye
31 Ocak 2016
114
0
slm birisinin gmaili ve şifresi elimde fakat oturum açmak için karşı tarafa bildirim gidiyor o onaylamazsa giremiyorum hesaba . bunun için nasıl bir yol izlemeliyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
Şöyle bir şey yapabilirsin. Ip log tutan bir site oluşturup karşı tarafa yedirebilirsin. Daha sonra Ip elinde olduktan sonrada rat gibi programlarla bilgisayarı yönetebilirsin.

qwer954

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,850
1
Bilinmez
kardeşim telefonunun ıp adreside elimde . :) gmail şifresini bulmam için yardım edermisin..

Şifremi unuttum yoluyla var. Onun için şöyle bir şeyde yapabilirsin. Örneğin karşıdakinin hesabı dog****@gmail.com gmail adresini biliyosun. Karşıdakinin adresi gmail ile açtıysa sizde aynı hesabı @hotmail.com diye açarsanız inandırıcı olucaktır. Ayrıca doğum tarihine kadar bir çok bilgisini bilmeniz gerekmekte. Ve ya bir siteye panel kurup gelmesini bekleyebilirsin. Ayrıca sosyal mühendislik yöntemleride mevcut. hangi takımlı olduguna görede olabilir. bkz : dogan1903 vs vs.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.