Gmail hesabı kurtarma?

ARES AFFETMEZ

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,759
1
C:\
Öncelikle buraya TIKLA

Açılan pencerede Şifremi bilmiyorum seçeneğine tıkla ve aşağısında çıkan kutuya g-mail adresini yaz ve devam butonuna tıkla

En son kullandığınız şifrelerden birini hatırlıyorsan kutuya yaz ve devam et butonu ile onaylayın. Sorununuz kısa bir şekilde hallolacaktır. Ancak son kullandığın şifrelerden birini hatırlamıyorsan bilmiyorum butonuna tıkla

Bir sonraki adımda, eğer daha önce telefon bilgilerini hesabına girdiysen, telefon numaran otomatik olarak algılanacaktır. İster kısa mesaj, ister arama seçeneğini onaylayarak devam et butonuna tıkla

gönderilen veya aranarak söylenen kodu penceredeki kutuya girerek devam et butonuna tıkla ve yeni şifreni belirle

Eğer telefon bilgilerini daha önce girmediysen telefonuma erişemiyorum butonuna tıkla ve yine daha önce belirlemiş olduğun ikincil mail adresiniz otomatik algılanacaktır. Devam butonuna tıkla ve diğer mail adresine gelen maile girerek şifreni yenile

Eğer daha önceden ikincil mail adresi belirlemediysen. Aşağıda yazan kimliğini doğrula linkine tıklayarak mail adresi belirle ve belirlediğin mail adresine gelen posta ile şifreni yenile

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.