Gmail hesabım çalındı (geri alın demeyeceğim bi gelin)

21 Ağu 2016
181
0
Arkadaşım gmail hesabıma bağlı bir oyunu oynamak istediğini söyledi bende izin vermiştim ancak 2 ay sonra taşındıkların da şifreyi değiştirmiş ben bu hesabı geri alamadım sorularım şunlar şimdi ;

1- Hesabımı kendim verdiğim için siber suçlara şikayet edebilir miyim ?

2- Telefon numarasını biliyorum onla bir şeyler yapılabilir mi bulunması çabuk olur mu ?

3- Mahalle karakolu deniyor ama nereden başvurmam iyi olur ve şikayet formuna neler yazmalıyım örneği var mı ?

4- Hiç siber suçlara birini şikayet edip sonuç alan oldu mu burada ? (forum sorusu gibi oldu :) )

MixPro

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,689
128
T Ü R K
Merhaba Dostum Şifremi Unuttum Diyip Telefon Numarasından Yeni Şifre Alabilirsin Veya Hesabı Ne Zaman Açtığını Biliyorsan 1 - 2 Güvenlik Sorusu İle Geri Alabilirsin Hesabını

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.