gmail im çalındı

byrmgnc

Yeni üye
5 Haz 2016
9
0
denizli
arkadaşlar öncelikle s.a gmail adresimi çalmış biri kendi telefonunu falan eklemiş alamıyorum geri lütfen yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

lobaall

Yeni üye
3 Ara 2008
46
0
eski şifreni girersen sana uyarı verecek son şifre değişikliğini ben yapmadım linkini tıklarsan şifremi unuttumdan ilerlediğinde sana eski şifreni ve o mail adresini hangi ay ve yılda açtığını soracak onları doğru olarak cevaplarsan sana iletişim için bir mail adresi veriyor,orada son şifre değişikliğini senin yapmadığını soran bir yazı çıkması lazım onu işaretlersen inceleyecekler ve bir ihtimal sana, verdiğin mail adresine şifreni değiştirebileceğin linki yollarlar, son seçeneğinde arkadaşın dediği gibi o mail adresinle ilgili tüm bilgilerini içeren maili gmail destek ekibine yollaman, saygılar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.