Gmail telefon doğrulaması hack (2 farklı yöntem)

omerbycn95

Üye
19 May 2018
128
0
kardeş bu sadece eğitici bir video. bu tür saldırılar popülerleşti ve bu tür saldırıların nasıl olduğunu görün diye attım. videoda gösterdiğim programlar domain gerektirir + vps gerektirir.

yani öyle ortada bir script yoktur , hemen localhosta veya hostinge atıp kullanasın...

700 tl kredin var ama 1 aylık vps vereceksin öyle mi? : )

1 senelik vps isterim. senin vps in bilgilerinide bana yollarsın sana kurulumunu yapar teslim ederim

malesef dosdum 1 yıllık veremem son 2 tane vps alıp veririrm sana

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Ellerinize Sağlık <3

İp'ni gizliyememişsin gözüküyor. 88.252.12#.## :)

instagramdada izleyebiliriz 2. yolu değilmi

2.yöntemdeki cookisleri nerden öğrenebiliriz ?

Cookieslere nasıl ulaşacağız boyle yorumlara cevap vermiyosun neden?

Ellerinize Sağlık
Söyle bir sorun var
kurbanın tel no sun daki google sms kodunu nasıl öğreneceğiz

malesef dosdum 1 yıllık veremem son 2 tane vps alıp veririrm sana

ogunulas

Son düzenleme:

tommy112

Katılımcı Üye
23 Mar 2007
291
0
Müthiş yöntemler tebrik ederim.

eyvallah sağol... videoda 2. yöntem olarak gösterdiğim saldırı methedonun . versioyunu çıkmış.

youtube kanalıma yeni yükledim ...

outlook&hotmail

twitter &t twitter mobile

facebook

amazon

redit

gibi sosyal medya ve mail hesaplarına aynı yöntemi uygulayabilirsiniz... Kurulum videosunu çektim.kullanmak isteyen Herkez kurulum videosunu izlesin ... Bu tür videoları sık çekmemi istiyorsanız youtube kanalıma abone olun ve bana destek verin..

https://youtu.be/blVRs39DAmA

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.