Çözüldü godaddy domain alma sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
yeni üye oldum sanal kart oluşturdum ama halen hangi kodu girsem 30 tl ye akdar iniyor domain nasıl 6 tlye alırım

Moderatör tarafında düzenlendi:

yakup459

Uzman üye
22 Kas 2015
1,058
1
Godady'den indirim kuponuyla domain aldıgınız zaman 2. sene domaini uzatmak istediginde çok fazla ücret bindiriyolar üstüne bunu göz ardı etme ordan ucuza domain alırken .

1 yıllık seçimde 30 tl gösteriyor

En altta para birimini AUD olarak degistirirsen 1 dolara falan düsüyor. Yanlis hatirlamiyorsam AUD olmadi lazim

dediğini yaptım 1.4 dolara düştü lakin
İşlemini gerçekleştirirken bir sorun oluştu. Ödeme bilgilerini doğrula ve farklı bir ödeme yöntemi seç.
En altta para birimini AUD olarak degistirirsen 1 dolara falan düsüyor. Yanlis hatirlamiyorsam AUD olmadi lazim

14 dolara geliyor öyle yapınca da

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.