Gold Hilesi Olmayan Oyun !

GaMeRR119

Yeni üye
23 May 2013
47
0
Oyunun adı ---> Shaiya TR... sitesi -> Shaiya TR | Shaiya'yi ücretsiz indirin, Isik Ittifaki'na ya da Öfke Kardesligi'ne bu büyük savasta destek olun. Shaiya - Devasa bir online RPG oyunu, üstelik tümüyle Türkçe!

Arkadaşlar bu Shaiya US değil. Private bir server. Bu serverlerdan bakarsanız bayağı var ve kitlesi de olan bir online oyun. Gelelim asıl meseleye. Bu oyuna uzun süre kimse gold hilesi yazamadı. Nedeni birçok gold hilesi ya fixlendi ya da kullanıcılar banlandı. Ben biliyorum ki aramızda bu oyuna çalışan bir gold hilesi yazabilecek bir arkadaş illaki var. Oyunda parası olan kral, olmayan uzun saatler para kasmaya çalışan enayi oluyor. Neden bizim de gold hilemiz olmasın ve onlarla eşit şarta gelmeyelim? Bu oyun için uzun süredir yardım bekliyorum ama yok yok yok. Birçok sitede mesaj attığım kişi yardım etmiyor ya da para ile çalışırım diyor. Bende çaresiz bir şekilde sizin yardımlarınızı istemek için durumu buraya yazıyorum.

Şimdiden Yardım Edecek Olan Arkadaşlara Teşekkürlerimi Sunuyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.