Google Adsense Kazanç

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
Merhaba THT Ailesi ben googleden reklam aldım siteme fakat kazanç belirsiz hiç bir şekilde anlam veremedim bu tabloya bilgili olan arkadaşlar bilgilendirirmi beni

alone-dark

Uzman üye
25 Haz 2015
1,599
9
Venüs
Tam olarak neresini anlamadınız hocam :)

Daha önce adsense ile bir kazanç sağlamay kalmadım pek bilgim yok :) mesela son 28 gün 15 tl yazıyor bu ne oluyor ? bakiye olarak göremiyorum bunu mesela bunu anlamadım :)

En sağdaki bakiye kısmı her ay hesaplanıp eklenir ona kafanız karıştıysa her ayın sonunda kazandığınız para bakiye kısmına geçer.,
teşekkürler hocam

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Daha önce adsense ile bir kazanç sağlamay kalmadım pek bilgim yok :) mesela son 28 gün 15 tl yazıyor bu ne oluyor ? bakiye olarak göremiyorum bunu mesela bunu anlamadım :)

teşekkürler hocam

Bakiyeler düzenli olarak kazanç kısmına yerleştiriliyor diye biliyorum ve 2 sene önce ödeme almıştım en son en az 200 TL birikmesi gerekiyor ödemenizi alabilmeniz için.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.