Çözüldü Google Chrome Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

42ubeyt

Üye
21 Ağu 2017
57
0
S.a Arkadaşlar Google Chrom'da Sıkıntı Var Çözemedim 3 Gündür Facebook İnstagram Twitter Da Videoları Oynatmıyor Griy Ekran Gösteriyor Sadece Youtube de Çalışıyor Videolar Google Chrome da Buldugum Hiç Bir Çözüm İşe Yaramadım Bunu Nasıl Düzelte Bilirim Yardımcı Olurmusunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE
S.a Arkadaşlar Google Chrom'da Sıkıntı Var Çözemedim 3 Gündür Facebook İnstagram Twitter Da Videoları Oynatmıyor Griy Ekran Gösteriyor Sadece Youtube de Çalışıyor Videolar Google Chrome da Buldugum Hiç Bir Çözüm İşe Yaramadım Bunu Nasıl Düzelte Bilirim Yardımcı Olurmusunuz.

https://www.google.com/intl/tr/chrome/cleanup-tool/

eğer buda işe yaramazsa ayarlara gel google chrome ayarlarını sıfırla çözemezsen eğer adobe flash player yükle

https://get.adobe.com/tr/flashplayer/

buda yetmiyorsa bana mesaj at bakalım

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Dahili HTML5 Player ayarları bozulmuş olabilir. Bunun için Chrome ayarlarından bütün verileri temizleyin ve tarayıcıyı sıfırlayın. Ardından açık olan oturumunuzu kapatın ve tekrar sıfırlama yapın. Tekrar deneyin.

İyi forumlar...

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Merhaba değerli üyemiz altta vereceğim linkten indireceğiniz chrome aracı ile , Chrome ile ilgili sorunlara neden olabilecek yazılımları tarayacak ve kaldıracaktır.https://www.google.com/intl/tr/chrome/cleanup-tool/

Chrome Temizleme Aracı ile bir deneyin olmazsa visual cc, java , drectx , flash player, ve net framework programlarının bilgisayarınızda frameword 2.0 dan son sürüme kadar yüklü olmasını sağlayın aynı hatayı bende alıyordum, dediklerimi kendim uygulayınca hata kalmadı adsız yazısı altında gri bi boş ekran geliyordu ben bu şekilde hallettim sizede önerim budur.

Problem sadece chrome ile ilgili değil birşeyler chromeyi engelliyor olabilir, yada dosyalar eksik olduğundan olabilir.Saygılarımla

Son düzenleme:

42ubeyt

Üye
21 Ağu 2017
57
0
Merhaba değerli üyemiz altta vereceğim linkten indireceğiniz chrome aracı ile , Chrome ile ilgili sorunlara neden olabilecek yazılımları tarayacak ve kaldıracaktır.https://www.google.com/intl/tr/chrome/cleanup-tool/

Chrome Temizleme Aracı ile bir deneyin olmazsa visual cc, java , drectx , flash player, ve net framework programlarının bilgisayarınızda frameword 2.0 dan son sürüme kadar yüklü olmasını sağlayın aynı hatayı bende alıyordum, dediklerimi kendim uygulayınca hata kalmadı adsız yazısı altında gri bi boş ekran geliyordu ben bu şekilde hallettim sizede önerim budur.

Problem sadece chrome ile ilgili değil birşeyler chromeyi engelliyor olabilir, yada dosyalar eksik olduğundan olabilir.Saygılarımla

Olmuyor Dediklerini Aynı Şekilde Tekrar Ettim Olmuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.