Google Cloud Vds ile para kazanmak istiyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Batuuhan6

Üye
29 Eki 2018
53
0
Kayseri
Evet abiler kardeşler öğrenciyim harçlıkla google cloud vds aldım ve ne yaparak bu sanal makineyi 7/24 aktif tuttuğumdan dolayı para kazanabilirim.
hertürlü öneriye açığım kısaca sanal sunucudan 7/24 para kazanmak istiyorum programlı programsız fark etmez ö.m de atabilirsiniz.

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,436
789
30
root@adige~#
Merhabalar ;

öneri olarak web hosting satışı yapabilirsiniz cpanel alternatifi paneller mevcuttur vestacp , centos web panel, Virtualmin gibi buralara kurulum yaparak sitelere barındırma hizmeti verebilirsiniz

K

Kayıtsız Üye

Ziyaretçi
Merhabalar ;

öneri olarak web hosting satışı yapabilirsiniz cpanel alternatifi paneller mevcuttur vestacp , centos web panel, Virtualmin gibi buralara kurulum yaparak sitelere barındırma hizmeti verebilirsiniz

Daha çok programları bota bırakarak veya hesap kasıp satarak kazanmak istiyorum ama taktik bilmiyorum yardımcı olma ihtimaliniz varmı

Batuuhan6

Üye
29 Eki 2018
53
0
Kayseri
Merhabalar ;

Daha çok programları bota bırakarak veya hesap kasıp satarak kazanmak istiyorum ama taktik bilmiyorum yardımcı olma ihtimaliniz varmı?

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
2
o kadar kolay olsa 1000 tane vds alırım ??? :)
biraz daha mantık

yinede öneri istiyosan

hitleap dakika kas belki satabilirsin.

dolu07

Yeni üye
30 Mar 2013
7
0
hocam yardımcı olabilir misiniz trial versiyonuna kaydoldum ödeme ekraninda kart bilgilerimi girdim ödeme yap diyorum bu kartla ödeme yapamazsınız diyor ama 5tl çekiyor 4 kere denedim 20 tl çekti hala deneme sürümünü satın alın yazıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.