Google işletme ekleyerek para kazanmak

Basupy3778

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
303
0
-
Merhabalar Facebook da bir şahıs google haritalar hesabı yerel rehber olanlara ek gelir olarak google haritalar hesabınızdan işletme ekliyoruz onaylanan işletmeler için ücret ödüyoruz dedi herhangi bir dolandırılma söz konusu olurmu veya açılan işletme ile bı sıkıntı vs başıma bi iş gelmicekse düşünüyorum işletme ekletmeyi bilgisi olanlar yorum yazarsa sevinirim iyi forumlar.

'CaptainKanka

O Şimdi Asker!
14 Eki 2012
1,683
34
1,263
localhost/admin.php
bunu kendinde yapabilirsin o kişi sana danışmanlık veriyordur seni uğraştırmıyordur. Tabiki kişiyi tanımıyorum dolandırıcı olabilir.
Kendin kolayca yapabilirsin çok fazla makale mevcut. Hatta ücretsiz bir şekilde websitesi de sağlıyor google. Tabiki o kadar iyi bir site değil ama idare eder.

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Merhabalar,
Aynı şeyi tanıdıklarımın dükkanları için yaptım. 5. Seviye yerel rehber hesabim bulunuyor, Google'a dükkan kaydını yolluyorum, işletme ekleniyor ama bu işlemde ki tek sıkıntı sizin işletmeyi sonradan kontrol edememeniz.

Yâni sadece işletmeniz verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekleniyor ama normal işletme kaydı gibi bir panel üzerinden işletmenize anında etki edecek değişiklikler yapamıyorsunuz. Yine yerel rehber hesabı olan kişi değişiklik gönderiyor, o da onaylanırsa. Bu arada Google bilgi panelinde (İşletmenin adını Google'da arayınca çıkan bilgi), "bu işletmenin sahibi benim" şeklinde bir yer çıkıyor. Ona tıklarsanız yine doğrulama falan yapmanız gerekiyor. Hizli bir sekilde duzenleme için..

Benim hesabımla gönderdiğim işletmeler 20-30 gün içerisinde onay alıyor. Büyük ihtimalle yine sizin de işleminiz bu kadar sürebilir eğer ki beklemek istemezseniz, webmaster forumlarında Google Işletme "doğrulama kodu" satan kişiler var. Onlar kod veriyor, direkt olarak onay alıyorsunuz. Google'da webmaster forumu şletme doğrulama kodu, islrtme dogrulama pini satın al vs. Gibi aramalarla bu hizmeti satan kişileri bulabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.