Google Play Ücretli Uygulamayı Ücretsiz Almak

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim çok yardıma ihtiyacım var bir adam google playdaki istediği her uygulamaya ücretsiz bir şekilde erişebiliyor 2000 liralık olanada 5 liralık olanada bu ücretli uygulamaları indirmenin yolunu öğretebilir misiniz?

İnterentte araştırdım bulduğum uygulamaların içinde istediğim uygulamaları bulamıyorum hep oyun falan var. Eğer ben istediğim şeyi indirebilirsem bu uygulama google playden satın alınmamış hatasını çömeyi biliyorum sadece o uygulamayı indirmem gerek internette apksını bulamadım

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
Merhaba arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim çok yardıma ihtiyacım var bir adam google playdaki istediği her uygulamaya ücretsiz bir şekilde erişebiliyor 2000 liralık olanada 5 liralık olanada bu ücretli uygulamaları indirmenin yolunu öğretebilir misiniz?

İnterentte araştırdım bulduğum uygulamaların içinde istediğim uygulamaları bulamıyorum hep oyun falan var. Eğer ben istediğim şeyi indirebilirsem bu uygulama google playden satın alınmamış hatasını çömeyi biliyorum sadece o uygulamayı indirmem gerek internette apksını bulamadım
Merhaba hocam bütün uygulamaları bulamayabilirsin ama internetten araştırıp yada diğer Android Marketleri indirip birde ordan denemelisin o her her uygulama erişiyor dediğin kişide büyük ihtimalle Google play Harici diğer Android marketlerden indiriyordur

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
Merhaba hocam bütün uygulamaları bulamayabilirsin ama internetten araştırıp yada diğer Android Marketleri indirip birde ordan denemelisin o her her uygulama erişiyor dediğin kişide büyük ihtimalle Google play Harici diğer Android marketlerden indiriyordur

Ben baktım iste ama o uygulamalar olanları bulamadım bilen varsa atsın istiyorum araştırdım bulduklarımın hepisni denedim

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
3
323
Dostum istediğin uygulamanın adını googleye yazarak sonuna apk yazarsan zaten büyük olasılıkla bulabilirsin artık paralı uygulamaları android kullanıcıları böyle indiriyor. İyi forumlar.

CypTe90

Yeni üye
19 Nis 2019
7
0
Hacı internetdekilerde hileleri var dosyalarıhnı kur oyna google play ücretli oyunu bedava almak biraz zor dur ama yinede istiyorsan daha çok araştır bro <3 benim kararım bu hileli oyna <3

┏╋━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━╋┓
https://www.turkhackteam.org
┗╋━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━╋┛​

CypTe90

Yeni üye
19 Nis 2019
7
0
uygulama deil onun porogramlarını bulmak baya zor ancak bunu en üst level ler bulur yani tht nin başkanını kastediyorum ancak o ve onun takımı bulur ama elbet bir gün buluruz

TurkOtuken

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
306
0
DÜNYA'DAN
┏╋━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━╋┓
https://www.turkhackteam.org
┗╋━━━━━━━━━━━━◥◣◆◢◤━━━━━━━━━━━╋┛​
Oyun oynamıyoruz kardeşim önemli bir uygulama

Hocam bi uygulamanın adını yazarmısınız.
Abi şimdi ben bu satın almadan kullanmak istediğim uygulamanın internetten direk indirilmediğini biliyorum aradım o kadar yok eğer benim bunu indirebilireceğim bir uygulama yani mağaza gibi biryer varsa her şeyde vardır ondan ismini vermek istemiyorum o kişide öğretmiyor nasıl yapıldığını eğer bilen yoksa önemli değil bilen bir arkadaş yardımcı olur görürse konumu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.