Google Play Uygulaması Yazmak İstiyorum

Pucky

Üye
14 Mar 2017
84
0
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar iyi günler ben google playe uygulama yüklemek istiyorum
yani uygulama yazmak istiyorum mobil için bu konuda hiçbir fikrim yok nereden ve nasıl başlamalıyım hangi dilleri bilmeliyim hangi dille başlamalıyım yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar

CH4M3

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,926
16
php island
Android Uygulama yapacaksanız Java dilini öğrenmeniz gerekmetedir. Java öğrenmek isterseniz Kodlab yayınevinin Java hakkında çıkardığı kitabı almanızı öneririm. Kİtap için buraya tıkla.Android Studio programı ile uygulama yaparken işinizi daha kolaylaştıracaktır. Android Studio indirmek için https://developer.android.com/studio/ adresine gitmeniz ve "Download Android Studio" Butonuna basmanız yeterli olacaktır. Elbette uygulama yapmak için illahaki herhangi bir yazılım dili öğrenmenize de gerek yoktur. Birçok hazır programlar mevcuttur.

Goodbarber, yalnızca 4 adımda istediğiniz tasarıma sahip uygulamalar üretmenizi sağlayan bir oluşum. Lütfi, size bu konuda yardımcı olacak yararlı bir video hazırladı. Android ve iOS platformları için uygulaması da bulunan Goodbarber'ın web sayfasına şuradan ulaşabilirsiniz.
Uygulama hakkında daha detaylı bilgi için aşağıdaki video da size yardımcı olacaktır.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=BgIGhhXfGN0[/ame]

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar iyi günler ben google playe uygulama yüklemek istiyorum
yani uygulama yazmak istiyorum mobil için bu konuda hiçbir fikrim yok nereden ve nasıl başlamalıyım hangi dilleri bilmeliyim hangi dille başlamalıyım yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim şimdiden teşekkürler iyi forumlar

Merhaba değerli üyemiz, android studio ile veya java gibi dillerle, kodlarla aranızın iyi olması lazım.

Kodlarla aranız iyi değilse yapboz gibi sürükle bırak yöntemiyle uygulama yapabilirsiniz.

Bu sitenin adı "app invertor" bu siteye bakabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.