Google Translate Israil Hatasi

Starhck79

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
375
0
Nereye
[SIZE="5Eğer google çeviriye girip ilk dili somalice çıkış dilini türkçe seçerseniz ve bosluklarla[COLOR="red [URL="https://tik.lat/4SguW"] Burada[/url]

Veya 'pe pe pe p' e ve p leri degistirdiginizde de garip şeyler çıkıyor.[/SIZE]

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahvalieza

Yeni üye
9 Ara 2017
20
1
ekşi sözlükteki şu yorum dikkatimi çekti:

kim böyle birşeyi ne ararken buldu. hayır anlamıyorum pepepepepe gibi ***** birşeyi translate'e kim ne için ne amaçla yazar..

hakikaten öyle..

acemip

Yeni üye
24 Ağu 2017
24
0
öncelikle yakşamlar arkadaslarım bu itlerın hepsını tükler olarak yok etmelıyız cok guclu olmalıyız yanı demem şu ki ınsallah hangi site olursa olsun ne kadar ka h pe varsa kapatanla gurur duyuyorum turk ve ıslam dusmanları hep cok gordum bunları daha ne ler neler var dorum da kufur yazamıyom yoksa .... sırf bu yuzden vatanım ıcım ne pahasına olursa olsun hack ogrenıyom sonsuza olene kadar ogrenecem google nasa cıa bunlar ele basları konu dısı oldugu ıcın ozur dılıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.