Google'de Nasıl Üst Sıraya Çıkılır ?

harman1999

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
726
0
Merhaba TürkHackTeam üyeleri,
Bügün sizlere bi konu hakkında danışmak istiyorum,aslında başlıkta sanırım her şeyi anlatmış bulunuyorum :) şimdi benim aklıma takılan googlede forumumuzun hemen nasıl 1.sıraya cıkıcagımı sizlere sormak şimdiden hepinize teşşekür ediyorum şimdiden.
birde kısaca size birşey anlatmak istiyorum bu olay ile ilgili (2 web adresi verecegim yasak ise lütfen cevap olarak yazın hemen kaldırırım ) : Şimdi arkadaşlar ko-cuce.com /.net diye bi forum var knight online oyuncuları var ise hemen anlar forumu bu forum knight online pvp serverlerin tanıtıldıgı bi forumdur 10 yıla yakındır hizmet verıyor ve googlede en üste yani 1.sırada cıkıyor idi sonra bi baktım çakma ko-cuce.com.tr forumu açılmış ve adamlar bi anda forumlarında bi ton konu eklemış(başka forumdan konu cekme gibi birşey varmı bu arada? ) ama bu bi ton dedıgım 100 200 degil binlerce ve bunun sonucunda bi baktım googlede 1.sırada artık bu forum var bu iş bi anda nasıl oldu ? anlatabilecek varmı acaba ?

Son düzenleme:

harman1999

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
726
0
Eğer vbulettin forum kurarsan konu çekme botu yapabilirsin bu sayede üste çıkman mümkün.

İlk önce ilginiz için teşşekür ederim albayım.Vbülletin kurduğum takdirde izlemem gereken yollardan rica etsem kısaca bahsedebilirmisiniz yani anlatmak degıl sadecee atıyorum mapları kur vs şeklinde şimdiden teşşekür ederim

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Ben 2 site sahibininde aynı olduğunu düşünüyorum tema sabit konular hep aynı botla yapılsa bot site fazla tutmaz çünkü google o konuyu yada yazıyı daha önce kimin yazdığını biliyor

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar,

Aşağıdaki videolara bakabilirsiniz;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=_xz1x_cplTU[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=NuS80OptT7w[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.