Gördüğünüz en acaip rüya

Umutarslan

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
439
0
İyi geceler arkadaşlar. Hazır saat 23.00 olmuşken bir konu açayım dedim. Ben dün gece acaip bir rüya gördüm. Sizlerde böyle bir rüya gördüyseniz anlatınız bakalım neler çıkacak. Neyse fazla uzatmadan rüyama geçeyim:

Arabamla yola çıkmış köyüme gidiyordum. Yolculuk normal geçti. Ta ki köyüme varana kadar. Köye vardığımda bir de ne göreyim. Her yeri yılanlar kaplamış. Kobra yılanları ve çıngıraklı yılanlar. O kadar çok ki saymakla bitmez. Arabada olduğu için hem şaşkın, hem korku, hemde sakin bir şekilde köydeki evime ilerliyorum. Ama köy halkı yılanlardan korunmak için pencere kapı ne varsa kapatmışlar. Etraf çok ızsız ve sessiz. Yılan sesleri dışında. Neyse evime vardım. Acilen koşa koşa eve girdim bir de ne göreyim. Evimide yılanlar basmamış mı. Korkudan nereye kaçacağımı şaşırdım. Panik haliyle 2. katta pencereyi açtım ve kendimi aşa sarktım. Korkudan yılanlardan kaçmaya çalışıyorum. Neyse aşa atladım derken yılanlar beni fark etmedi. Bende gizli gizli çevredeki yılanları gözetliyorum. Yılanlar beni görmeden arabama atlayıp oradan acilen kaçmak için. Ama yılanlar o kadar çok ki kapana sıkışmış gibiyim. Bir tane kobra yılanı kafasını yukarı kaldırmış tıslaya tıslaya dilini çıkartıp arabama doğru bakıyor. Bende korkudan olduğum yere çakıldım kaldım. Neyse artık deli cesaretimi desem birden arabadan ümidi kesmiş bir şekilde koşarak köyden çıkmaya çalışmaya başladım. Koşuyorum deli gibi. Çünkü evim ile çevre yolu arasında neredeyse 1 kilometre. Tabi koşuşumla beraber yılanalar beni kovalamaz mı. Artık nasıl kurtuldum bilmiyorum ama kendimi birden çevre yolunda buldum ve köyün girişine şaşkın şaşkın bakıyorum. Yılanlar basmış resmen köyü.

Ve mutlu son :RpS_glare:

Sizlerde gördüğünüz buna benzer acaip rüyanızı anlatın bakalım ne çıkacak :mml

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.