Görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası

Jexius

Katılımcı Üye
23 Eyl 2016
404
0
Sivas Gardaş
Arkadaşlar görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası alıyorum, gpedit.mscden çözmeye çalıştım yine yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası aldım, regedite girmeye çalıştım hiçbir türlü girmedi, cmdyi açtım herhangi bi tuşa dokununca cmd kapanıyor, combofix indirdim oda kurulmuyor ne yapmalıyım acil yardım edin.

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,
Büyük ihtimalle bilgisayarınıza virüs bulaşarak dosyalara zarar vermiştir.
Hatanın sebebi bu olabilir. Çözüm için ise başka bir antivirüs programı kullanarak bilgisyarınızı taramanız.

Son düzenleme:

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Arkadaşlar görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası alıyorum, gpedit.mscden çözmeye çalıştım yine yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı hatası aldım, regedite girmeye çalıştım hiçbir türlü girmedi, cmdyi açtım herhangi bi tuşa dokununca cmd kapanıyor, combofix indirdim oda kurulmuyor ne yapmalıyım acil yardım edin.

Dostum muhtemelen trojen yedin yada kendi trojenini açtın çözüm için konuma bakabilirsin
https://www.turkhackteam.org/bilgis...enler-devre-disi-birakilirsa.html#post9030004

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F

SonunSeraphI

Yeni üye
15 Nis 2020
16
0
Amsterdam

Merhabalar Bende Bu Hatayı Aldım Ve Şu Şekilde Çözdüm;

İlk Olarak "Wise PC 1stAid" Programını İndirmen Lazım https://www.gezginler.net/indir/wise-pc-1staid.html Buradan İndirebilirsiniz Programı Kurduktan Sonra

QBdwds.jpg

Ok ile gösterilen yere tıklayıp

QpPose.jpg

Tekrardan ok ile gösterilen yere tıklayıp evet'e tıklayarak bilgisayarınızı yeniden başlatın bu kadar iyi forumlar

Chiral Fell

Yeni üye
16 Nis 2020
14
0
İyi akşamlar,
Diğer üyelerinde dediği üzere büyük ihtimalle bilgisiyarınızda virüs bulunmakta ancak şu anlık görev yöneticisine ulaşmak istiyorsanız bu siteden programı indirip yönetici izni verirseniz geçici olarak görev yöneticisi niyetine kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.