Görev Yöneticisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yusuferden

Üye
9 Eki 2009
236
0
GaziAntep
arkadaslar benim görev yöneticim kitli.ama pc de hiç bi virüs yok.heralde bi ara virüs girdi ve görev yöneticisini kitlemiş.ama kaç kez taradım pc yi virüs yok.online tarama da yaptım ama yine de virüs yok.sizce nasıl düzeltebilirim?

Latın1

Katılımcı Üye
23 Nis 2010
818
0
VisuaL Basic & Cs5
"Görev Yöneticisi,yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı" hatası alıyorsan ;

Başlat> Çalıştır> Aç Kutusu içerisine "regedit" yazıp ve "tamam" diyoruz.
Karşımızda "Kayıt Defteri Düzenleyicisi" gelecek.
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System
anahtarlarının altında, sağ pencerede
"Disable TaskMgr" adında bir değer göreceksiniz. Ona sağ tıklayıp "değiştir" diyoruz ve "1" olan değeri "0" yap. Sorunun başkaysa söyLe ..

dexmod1

Uzman üye
13 Ağu 2009
1,182
0
yasadıgım her yer
gpedit.msc yaz calıstıra
sonra kullanıcı yapılandırması == Yönetim şablonları === SİSTEM == CTRL+ALT+DEL secengını sec yapılandırılmadı yada etkın de sorunun gececegıne ınanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.