Görüntü Bozukluğu

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
Merhaba arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım çizim programları ve photoshopu yükledim.Çizim programında çizgisel kaymalar ve görüntü bozuklukları var photoshopta da grafik sorunları ve kasmalar yaşıyorum.

Gtx 1050 TI Ekran kartı var ( silip yüklemeyi denedim güncellemeleri yaptım)

Cihaz Dell G3 15

Acaba sorun neyden olabilir Windows etkin değil şu anda ondan dolayı olabilir mi yada ondan dolayı değilse başka ne sebepten olabilir ?

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Eğer ki tüm driverlar güncel bir şekilde ve sistemsel bir sıkıntı yok ise farklı bir monitöre görüntüyü aktararak test yapabilirsiniz ek monitörde herhangi bir problem yok ise teknik servis ile ekran kartı hakkında görüşebilirsiniz eğer ki monitör seçeneğiniz yok ise sizin monitörde bir problem olabilir yetkili teknik servise yollayabilirsiniz.

Kotlin

Yeni üye
24 Ocak 2019
34
0
Parçaların birbiri ile uyumlu olduğundan emin olun.
Tofaş'a lamborghini kapısı takılmaz bildiğiniz gibi :)
Aynı şekilde monitörünüzde bir arıza olabilir.Kontrol ettirmenizde fayda var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.