Grafik Çalışmam [Hasan King]

Hajord

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
874
0
Nereye...
UMARIM BEĞENİR
PkBXg7.jpg

egeklan

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
961
1
Resimlerin çözünürlüklerinin kötü olması gözü yoruyor daha kaliteli resimlerle çalışmanı öneririm. Bir de mor renk fazla parlak olmuş bana kalırsa. Ellerine sağlık.

HckerHardLose

Kıdemli Üye
6 Tem 2014
2,905
1
127.0.0.1
Yazı fontları çok sıkıntılı sana internetten "Font Paketleri" olarak aratarak iyi fontlar bulmanı tavsiye ediyorum. Ayriyetten biraz daha sade olursa iyi olur. Mesela o soldaki yaratık gibi şey ney :D ?
Yanlış anlama hepsi senin daha iyi gelişebilmen için ;)

Hajord

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
874
0
Nereye...
Yazı fontları çok sıkıntılı sana internetten "Font Paketleri" olarak aratarak iyi fontlar bulmanı tavsiye ediyorum. Ayriyetten biraz daha sade olursa iyi olur. Mesela o soldaki yaratık gibi şey ney :D ?
Yanlış anlama hepsi senin daha iyi gelişebilmen için ;)
ustunkoru gectım ozenmedım karaladım gectım :p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.