Grafik Tasarım'a Başlıyacağım Program Önerileri / BUYRUN

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
Merhabalar arkadaşlar ben realfight , bildiğiniz üzere genel olarak her paylaşımın altına yazılır : hangi programı kullandın - ne önerirsin bende genel olarak kullanılan programları toplayıp sunuyorum , tüm THT ailesine kolay gelsin iyi forumlar. :)

Photoshop CS6

Photoshop Serisinin 6. olan bu program Extended sürümü ile içerisinde 3d seçeneği mevcuttur. Genel olarak logo - wallpaper vb. tasarımlar için kullanılır.

İNDİRME LİNKİ

TIKLAYIN

Cinema 4d

Genel olarak 3d yazı - tasarım - çizim işlemleri için kullanılır.

İNDİRME LİNKİ

TIKLAYIN

GÜNCEL CİNEMA 4D SERİALLER

14300092167-RFMD-NHJF-DMDM-WLVG
15300017603-XNPK-KBMV-JTCD-HPLS
16300092515-RPGT-NVTW-XBHF-PZCR
10300012999-MWFJ-TMVW-JJHZ-KNJK
30300090060-NWDH-KSJX-GSMX-BGNN
11300030622-GFFH-TPVV-RFSR-HJLX

CorelDraw

Coreldraw vektorel nesne tanımlı bir grafik programıdır. her istediginiz nesneyi (kare, daire, elips, yıldız, yada bir fotografı v.b.) istediginiz boyuta getirmenize olanak saglayan ve windows95 e geçişle ortaya çıkan çok amaçli tasarım programıdır. bu geçişten once Banner adında bir program olarak bilinir.

İNDİRME LİNKİ

https://cloud.mail.ru/public/f948f66f41bb/C0r3lDR4WGr4ph1csSu1t3X5.rar

Arkadaşlar elimden geldiğince az çok anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olmuşumdur iyi forumlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.