Çözüldü Grafik Tasarımdan Anlayanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Basupy3778

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
303
0
-
Selamın aleyküm arkadaşlar okulda hocam bir ödev verdi takvim tasarımıyla yardımınıza ihtiyacım var grafik tasarımcısı olan veya bu işlerden anlayan arkadaşlar yardımcı olursa şimdiden teşekkür ederim resmini eklediğim gibi bi takvime ihtiyacım var sadece 2018 olacak birde fotografları değiştireceğim 12 ay bu şekilde olacak yapabilen arkadaşlar bana uzantısı psd olarak atabilirse çok mutlu olurum bende yazıları ve resimleri yükleyip tasarımı bitireceğim şimdiden yardım edenlere teşekkür ederim iyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

alemdar2002

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
2,054
4
Dünya
Merhabalar Değerli Üyemiz, Yalnızca 2012'Nin 2018 Olmasını Ve Bütün Aylar İçin Olmasını İstiyorsunuz Yanlış Anlamadım Değil Mi?

Edit:
W7R2Vm.png

Bunun Gibimi?

Son düzenleme:

Basupy3778

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
303
0
-
Takvim olarak 2018'in takvimi olacak, tatil günleri vb. 2018'inkiler olacak. Ben bulamadım. Yazı yazılacak alan yazdığım kısım ve solundaki resim kısmı boş olacak şekilde tasarım lazım. Bu boş kısımlara her aya 1 edebiyatçının resmi vb. koyulması gerekiyor. Oraları benim için sıkıntı değil. Takvimi 2018 olarak bulamadım.

Merhabalar Değerli Üyemiz, Yalnızca 2012'Nin 2018 Olmasını Ve Bütün Aylar İçin Olmasını İstiyorsunuz Yanlış Anlamadım Değil Mi?

Edit:
W7R2Vm.png

Bunun Gibimi?
Evet ama günlerin 2018'e uyarlanması gerekiyor. Ama 12 ayın hepsinin öyle olması gerekiyor. Psd olarak bulamadım malesef.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Basupy3778

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
303
0
-

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.