Grafik Team Ekibi İçin Hazırladım // RealFight

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
XvaOXk.png

Amatörce de olsa herşey tht için :)

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Üstad dalga geçmek için demiyorum yanlış anlama saygım sonsuz emeğine karşı o yüzden teşekkür butonuna bile basıyorum. Sadece meraktan soruyorum paintle mi yaptın :)

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
Yok hocam ne diyelim hedefimiz belli elimizden gelen neyse sonuna kadar kullanıyoruz ve burda paylaşıyoruz inşAllah zamanla daha iyilerinide yapıcağım.

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Ellerine sağlık RealFight. Üstün azim, çalışma sonucunda o ekibin arasına kendi adını da yazabilirsin :)

RealFight

Üye
7 Tem 2015
156
0
Istanbul
Yav arkadaş bu ne herkes üstümüze geliyor ne yapalım başlıyoruz işte. Madem öyle başlıyorum senle bir arkadaş daha var güzel bir çalışma yapıp üstüne yazıcam isimlerinizi özellikle.

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
Yav arkadaş bu ne herkes üstümüze geliyor ne yapalım başlıyoruz işte. Madem öyle başlıyorum senle bir arkadaş daha var güzel bir çalışma yapıp üstüne yazıcam isimlerinizi özellikle.

Sen takma kardesim onları. İyi,kötü yapmışsın bir şey.
Ayrıca şunuda söyleyeyim tasarımın benim tasarımlarımdan on kat daha güzel. :)

emreard

Kıdemli Üye
10 Şub 2015
3,316
1
Ankara
Öncelikle ellerine sağlık ama çok amatör olmuş. İnşAllah istediğin yere gelirsin. Mesela Kişi üstüne forumdaki pp resmini koysaydın. Arkada sarı değil THT amblemi olsaydı süper olurdu. Tekrar ellerine sağlık :D

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Ellerine sağlık dostum. Düşünmen bile yeter uzun süredir şahsıma çalışma yapılmıyordu :)
Diğerlerine gelince ortada emek verilen çalışma varsa editlenenden bin kat daha iyidir bana göre :)

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
Dostum bu işlerde eleştiriye açık olmalısın biri kötü laf söylediği zaman sakın vazgeçme daha cok hırslan ki kendini göster eline sağlık işin içinde emek var ileride daha güzel işler çıkatman dileğimle :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.