Çözüldü Grafiker Rütbesi Nasıl Alırım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
9 Ara 2017
58
0
THT
Arkadaşlar selam,
Benim Bir Sorum Olacaktı Resim Üzerine Cok uğraşıyorum GRAFİKER Rütbesi İçin Ne Yapmam Gerekiyor Yardımcı Olursanız Sevinirim .Yardımcı Olduğunuz İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
Örnek Çalışmalar Yaparak Sizleri Takib'e alıp göz önünde bulunduracaklarına eminim.Size ait grafik çalışmalarını konu yerini belirleyerek imzalı halde paylaşım yapa bilirsiniz iyi forumlar hocam ;)

RedWaltz

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,181
2
Berlin
Öncelikle Selamlar,Şahsen grafik timde birkaç aydır çalışıyorum bunun için çeşitli programlara hakim olman gerekmekte bunların en başında photoshop geliyor forum adına çalışmalar yapman gerekiyor ve tasarımlarının kaliteli olması gerekiyor daha sonra Garafik tim asistan alımları açıldığında başvurunu yaparsın uygun görülürsen istihbarat timi gelip profilini inceler olumsuz bir şey bulamazlarsa tim için asistan rütbesine terfi alırsın.

Son düzenleme:

-FOX-

Kıdemli Üye
23 Eki 2011
4,675
0
kocaeli
Grafiker olmak istiyorsanız bol bol tasarım yapmak zorundasınız.Eğer grafik konusunda kaliteli çalışmalarınız var ise zaten dikkat çekersiniz merak etmeyin.İyi olan arkadaşlar zaten şu anda ya asistan yada Grafiker.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Konu sayın çok az

Fazlasıyla tasarım yapmaya çalış ama yapmasın 5-10 dakika sürmesin 1-2 saat harca

Kendine güvendiğin zaman https://www.turkhackteam.org/kulupler/1713738-grafik-tim-kulubu.html

Kulübe başvur, orada biraz daha gelişirsin zaten gerekenleri yapıp gelişirsen tim asistanlığına terfi edersin

Senin azmine ve başarına bağlı olan bir süreç bu şimdiden kolay gelsin

Bəy

Özel Üye
21 Haz 2015
4,810
2
266
Konya
Grafikerlerimizin de dediği gibi bol bol tasarım atın. Farklı tasarımlar deneyin.

Grafik Tasarım kategori kurallarına uyun ve kategorideki tasarımlara göz gezdirin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.