>>GTA 4 neden kasıyor?<<

rapforever

Yeni üye
22 Haz 2008
12
0
slm arkadaşlar gta 4 üsabırsızlıkla bekledim aldık oyunu malesef oynayamadım. yüklerken bi kaç sorun oldu onları hallettim ama busefer oyuna girdim baya kasılıyo grafikler saçma sapan bi görünüyo bi görünmüyo sinir oldum. pc özelliklerim;

core 2 duo 2.1 gHz 64bit
1 gb ram
ati radeon x1550 (512mb) ekran kartı
320 gb hdd

bunlar pek güzel özellikler olmasada çoğu pc ye göre kat kat iyi ve açması gerek diye düşünüyorum yoksa rockstar bu oyunu kime üretti ? =)ama yinede doğru düzgün oynayamıyorum acaba yapılması gereken bişimi var sizdede kasılma yada grafiklerde saçma sapan oluşan sorunlar varmı?

teşekkürler....

kadirwolf

Katılımcı Üye
12 Mar 2008
717
10
İstanbul
:D:D: Bide soruyomusun niye kasıyo diye:D
sen o sistemle açtıgına dua et oyunu... :D

Ekran kartın ve ram in yetersiz onları yükseltmen lazım rahat rahat oynayabilmek için...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.