Gta IV

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Arkadaşlar bana Gta IV full tek link lazım torrent olmucak. Idm ile indiricem fakat internette hep turbobit var premium çeviricilerde dosya büyük diyor. Bana acil olarak bir link lazım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. :)

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Beyler oyunu indirdim kurdum en son patc i de kurdum crackinide yaptım oyuna giriyorum baya bir kasma mevcut win 7 ultime 32 bit kullanıyorum. Sistem özelliklerimin yetmesi lazım oyunun sistem özellikleriyle tek tek karşılaştırdım. İnternette çok yazı okudum yok windows olay günlüğünü devredışı bırakın falan diyordu bıraktım yeniden başlattım oyuna girdim hiçbir şey değişmedi. Not defterine kod vermişlerdi onuda not defterine yazıp gtaya attım o da bir şey değiştirmedi. Oyunun grafik ayarlarında low medium high diye şeyler yok çözünürlükler var ben çözünürlüğü ayarladım biraz düşürdüm 800 600 gibi civarlarda yaptım işte en düşüğüne aldım bu seferde ekran berbat gösteriyodu. Diğer oyunlarda aynı çözünürlükte rahat oynayabiliyorken bunda oynayamıyom acaba çözümü nedir? Bu arada kullandığım pack ve crack en son sürüm yani 1.0.7.0 yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

CyberArmy123

Uzman üye
17 May 2014
1,764
0
Ankara
Beyler oyunu indirdim kurdum en son patc i de kurdum crackinide yaptım oyuna giriyorum baya bir kasma mevcut win 7 ultime 32 bit kullanıyorum. Sistem özelliklerimin yetmesi lazım oyunun sistem özellikleriyle tek tek karşılaştırdım. İnternette çok yazı okudum yok windows olay günlüğünü devredışı bırakın falan diyordu bıraktım yeniden başlattım oyuna girdim hiçbir şey değişmedi. Not defterine kod vermişlerdi onuda not defterine yazıp gtaya attım o da bir şey değiştirmedi. Oyunun grafik ayarlarında low medium high diye şeyler yok çözünürlükler var ben çözünürlüğü ayarladım biraz düşürdüm 800 600 gibi civarlarda yaptım işte en düşüğüne aldım bu seferde ekran berbat gösteriyodu. Diğer oyunlarda aynı çözünürlükte rahat oynayabiliyorken bunda oynayamıyom acaba çözümü nedir? Bu arada kullandığım pack ve crack en son sürüm yani 1.0.7.0 yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Windows 7 kullanırken gta'da çok kasma yaşadım. Gamebooster falan kullanıyordum. Sende bunları kullan. Windows 8'de falan kasmıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.