günah hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
609
3
Selamun Aleykum Beyler Marketagent sitesinde aynı ipden 10 hesap kadar kurabiliyorsun aslında da bunu yapsam günah olur mu saçma soru oldu biraz ama :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

masterlordd

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
865
0
İstanbul
Başkalarının hakkını istila ediyorsan haram yani hak yiyorsan bu haramdır. Ancak bunu nasıl kullanacağınız size kalmış yani 10 adet hesap açıp ne yapacaksınız ? Kötü birşeye sebep olacaksa günah ancak mantıklı ve dine uygun bir şey ise sorun olmaz

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
609
3
Başkalarının hakkını istila ediyorsan haram yani hak yiyorsan bu haramdır. Ancak bunu nasıl kullanacağınız size kalmış yani 10 adet hesap açıp ne yapacaksınız ? Kötü birşeye sebep olacaksa günah ancak mantıklı ve dine uygun bir şey ise sorun olmaz

Para Kazanıp Harcayacağım Haram Bi Yere Değil Zaten

SusKalbim21

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
628
0
Cennet isteği yüzünden iyilik, cehennem korkusu yüzünden kötülük yapmama kararı almamalısın.

İçin ne diyor?

vatansever001

Katılımcı Üye
14 Tem 2012
992
0
Fake hesapla para kazanman bana haram gibi geldi ama Gönlün seni harammı ? sorgusuna düşürdü ve içine kurt düştüyse bil ki bu işi yapmaman gerekiyor.Çünkü önemli olan gönlün sesidir.
Kaldıki haram olmasa bile şüpheli şeylerdende uzak durmalıyız seninde gönlüde şüphe var uzak dur !

SareMight

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
609
3
Peki hadi CC cekelim istediğimizi yapalım?

Konuya gelirsek,senin içine kalmış gönlün ne diyor bu işe :)

Direk günah mı diye sordurtma isteğim geldi beleş para düşüncesi gelince sorayım dedim

Fake hesapla para kazanman bana haram gibi geldi ama Gönlün seni harammı ? sorgusuna düşürdü ve içine kurt düştüyse bil ki bu işi yapmaman gerekiyor.Çünkü önemli olan gönlün sesidir.
Kaldıki haram olmasa bile şüpheli şeylerdende uzak durmalıyız seninde gönlüde şüphe var uzak dur !

Hocam beleş para var ondan gömeyim felan dedim .d

Moderatör tarafında düzenlendi:

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Direk günah mı diye sordurtma isteğim geldi beleş para düşüncesi gelince sorayım dedim

Diğer kullanicilarin hakkina giriyorsan,sen 10 hesap acarken digeri 1 hesap aciyorsa bence uygun degil bu. Senin imtiyazin ne olabilirki degilmi :) eşit olunmali bence 1 hesap ac gönlun de rahat eder hem.. yinede senin kararin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.