Güncel Keylogger Nasıl Bulunur?

White Fox`

Uzman üye
6 Ara 2009
1,687
8
Tokyo
Merhabalar arkadaşlar, çok eskiden bir site vardı, siteye üye olup kendine keylogger oluşturuyordun ve o üyeliğin mesaj kutusuna düşüyordu bilgiler. Şimdi ise bana keylogger lazım oldu, aradım taradım ama siteyi bulamadım. Uzun zaman sonra, keylogger ihtiyacım oldu, güçlü bir keylogger lazım, tavsiyeleriniz var mıdır ?

RasperPascal

Katılımcı Üye
19 May 2020
445
4
290
Atatürk'ün İzinde
Merhabalar değerli üye ;

Orion Keylogger Full(Cracklenmiş :] ) mevcuttur.
NOT: Öncesinde Gmail hesabınızdan :
https://www.google.com/settings/security/lesssecureapps
Linke girerek daha az güvenli seçeneğini açmalısınız yoksa Mail Gelmeyebilir.
Burada ne işaretlerseniz o mail hesabınıza gelecektir ve altta kayırlı şifreleri silmeye yarar özellik
isterseniz sahte Hata mesajıda kullanabilirsiniz.
PC her açıldığında kendini oraya kopyalayarak çalıştırma özelliğide var hemde
son olarak ikon ekleyebilirsiniz, ve alttaki butona tıklıyoruz keyloggermiz hazır.

indirme linkli:Orion_Keylogger_2.1_Cracked-OficialTrojan.rar indir

virus scan:Orion_Keylogger_2.1_Cracked-OficialTrojan.rar 1% Scanner(s) (1/51) found malware! - VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 47 AntiVirus Engines!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.