Günde 70 dolar kazanma [KANITLI]

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Uğraşmadan günde 70 dolar kazanma :

Merhaba arkadaşlar bugün çok basit 1 yolla para kazanmayı anlatacağım.Öncelikle sitenin
amacı kendine üye toplamak ve alışveriş yaptırmak ama siz alışveriş yaptırmaya filan hiç ugraşmıcaksınız.
Öncelikle şurdan kaydolun (Gmailden veya facebook'a tıklayarak dırek ızın ver demenız yeterlı.)

Link : Tıkla

Üye olduktan sonra üstteki friends kısmına tıklayın daha sonra invite friends'e tılayın karşınıza cıkan link sizin
ref linkinizdir arkadaşlarınıza atarak üye edin size kutu gelecek bende en az 500 en fazla 100Bin puan cıkıyor ama genelde 1000 ve 2000 cıkıyor.
Sizde en düşük 150 puan filan cıkabılır pek hatırlamıyorum.10bin puan 8 dolar demek yani 10 Kişi size 8 dolar kazandırıyor.Gunde 3-4 saat ugrasıp 100 kişi cok rahat bulursunuz buda size 80 dolar demek.Şimdiden kolay gelsin herkese ben gunluk bu işten 250TL kazanıyorum.

Ödeme kanıtı :
JkAzEE.png

Hep beraber kazanalım , bol kazançlar :RpS_cool:

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Demek günlük 250 tl kazanıyorsunuz pek inandırıcı gelmedi ama.. günlük 2000 dolar kazanıyorum diyen birini görmüştüm o yüzden pek şaşırmadım.

Saadet zincirinde hep insanlar kullanılır vardır bunda da bir kazık.

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Kardeşim biz bunu nasıl paypala atıcaz onunda yönlendirmesini yaparmısın :) Teşekkürler bu arada öğrenciyiz eğer olursa çok büyük sebap kazanırsın.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=6vTl0e_FgS8"]Tıkla izle[/ame]Buraya bir göz at bro. Birde benım referans linkimden kayıt olursan sevınırım jdjd :D

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
Uğraşmadan günde 70 dolar kazanma :

Merhaba arkadaşlar bugün çok basit 1 yolla para kazanmayı anlatacağım.Öncelikle sitenin
amacı kendine üye toplamak ve alışveriş yaptırmak ama siz alışveriş yaptırmaya filan hiç ugraşmıcaksınız.
Öncelikle şurdan kaydolun (Gmailden veya facebook'a tıklayarak dırek ızın ver demenız yeterlı.)

Link : Tıkla

Üye olduktan sonra üstteki friends kısmına tıklayın daha sonra invite friends'e tılayın karşınıza cıkan link sizin
ref linkinizdir arkadaşlarınıza atarak üye edin size kutu gelecek bende en az 500 en fazla 100Bin puan cıkıyor ama genelde 1000 ve 2000 cıkıyor.
Sizde en düşük 150 puan filan cıkabılır pek hatırlamıyorum.10bin puan 8 dolar demek yani 10 Kişi size 8 dolar kazandırıyor.Gunde 3-4 saat ugrasıp 100 kişi cok rahat bulursunuz buda size 80 dolar demek.Şimdiden kolay gelsin herkese ben gunluk bu işten 250TL kazanıyorum.

Ödeme kanıtı :
JkAzEE.png

Hep beraber kazanalım , bol kazançlar :RpS_cool:

bypal ne ??
nasıl alınıyor ?
ben 13 yasındayım alabilirmiyim??

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Paypala üye olabilirsin ancak herhangi bir kredi kartı vermen gerekiyor? Babaninkini felan verebilirsin

Misuel

Katılımcı Üye
31 Ara 2014
459
0
Peki puanlar rastgele mi çıkıyor yoksa gittikçe düşme oluyor mu?

Hayır öyle değil. Mesela bir arkadaşın üye oldu sana bir hazine sandığı geliyor onu açtığında 200 - 100bin arasında puan geliyor genellikle 150 - 200 - 400 - 600 geliyor bazılarına birden 20bin bile çıkabiliyor :D

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Bu tür yalanlarla uğraşmayın arkadaşlar gözünüze elinize yazık bu sadece dolandırıcılıktan başka bir şey değil yok günde 70 kazanacakmış bi git yürü kardeşim ....Yalan yanlış saçma sapan işlerle uğraşmayın ...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.