Günün Sözü

Scatze

Üye
14 Ocak 2018
111
0
@scatze
Çoğu şeyi kazanırken bazı şeyleri kaybedersin. Hayatta öğle seçimler yap ki kazandığın şeyler kaybettiklerine değsin.

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Eğer kafanın karıştığını düşünüyorsan ve ne yapacağını bilmiyorsan uyumak en büyük ilaçtır- SessizKalpler

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Acı geçicidir. 1 saat, 1 gün ya da 1 yıl sürebilir ama sonunda geçecektir. Fakat bırakırsanız, bu sonsuza kadar sürecektir.
-Lance Armstrong

strkaos

Kıdemli Üye
30 Mar 2013
2,916
0
C:\Windows\
Seni sevmiyorum artık, çamura pasa bulaştık.
Gözü dönmüş kavgalar, boyu aşmış dalgalar,

beni sarmaz git yazık.

Buray - Seni Sevmiyorum Artık

Turk38Bjk

Kıdemli Üye
1 Şub 2012
2,417
2
Ötüken
Afrin'de süren operasyon kapsamında çıkan çatışmada TSK'dan gelen açıklamaya göre 8 askerimizin şehit olduğu ve 13 askerimizin yaralandığı haberlerini üzülerek almış bulunmaktayız.

Açıklamada, "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırıda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, tedavileri için süratle tahliye edilen yaralılarımıza acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.