Güvenli başlangıç

24 Ara 2015
156
0
izmir
Yeni bir başlangıç yapacagım ve iyi bir milli savunmacı olmak istiyorum ama önce kendimi koruyacak önlemlerle başlamalıyım .
işletim sistemim ne olmalı .hangi programlarla yada manuelolarak ip mi gizleyebilirim . tabi sistemim güvenlimi çünkü ava gitmeden önce av olabailcek tüm potansiyel eksiklerimi kapatmalıyım . bu konuda yardımcı olabilecek var mı
dediklerine tam itaat edecegim​

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
işletim sistemi size bağlı , hangi sistemde rahatsanız onda takılın. ip gizleme olayında ise türk sitelerine dokunmadığınız sürece zaten bi sorun yaşamazsınız genede hotspot shield işinizi görür.

24 Ara 2015
156
0
izmir
iste tam istedigim anonim olmak işim geregi çok fazla gizli bilgi tuyorum ve güvenilir bir elemanım o yuzden görünmez olmalıyım . iş ip den yada ev ip den yakalanmam çok kötü olur. hbys sistemi yonetiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.