Hack e Biraz Başlayanlara Arşiv2 Çıktı ..

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar , Eski arşivi bilenler bilir.
Orada 2. Arşivi 10 güne yetiştiririm demiştim. Hızlı bir çalışmayla 4. gün karşınızdayım :D

Neyse Arşive gelelim.Arşiv hakkında önemli uyarılar yapmak istiyorum.İçinde Sağlam Keylog koyacağım demiştim.
Koydumda.Yanlız
Anti-Virüsler yakalıyor, o yüzden lütfen baltalamıyalım.İndirirken de AV ları kapatıp indirin.
Ama içinde vürüs var diye indirmeyecekler için , Keylogger dosyasını içinde başka bir arşiv oluşturarak koydum.Yani içinde virüs olmadığına inanmıyanlar PAKET_1 'i Arşivi açınca silsinler.Şimdi arşivi açınca karşınıza gelcekleri göstercem.

266tt.jpg

Gü_İn_Not: Güvenlik,İndexler,Not Defterleri anlamına gelmektedir.
1-Güvenlik Bölümünde Netstatı ve Bilgisayarınızı paylaşıma kapalı hale getirmeyi anlattım.
2-İndexler: Daha önce açıklama yapmıştım.Wareleth Modumuzdan ve HaYaL-Et Generalimizin sitelere koyduğu indexlerden birer tane çaldım.Bide Disko Tekli var.Disko Teklinin Müziğini burdan dinleyebilirsiniz ..
3-Not Defterleri:İçinde Margu'nun Manuel SQL İnj. anlatımı ve Güncel Google Dorkları var.

PAKET_1: Darkpaw'ın Local Keylog 'u ve Evillord'un EvilKeylogger'ı var . Dediğim gibi virüs bulur.AV'ları kapatıp indirin.
PAKET_2:poisonScorpion'dan SQL Poizon ,Revo Unistaller.
PAKET_3:Essential Tools , Secure Engine .
PAKET_4:FaceBook Attacker.(DrkHacker) , Havj

Evet arkadaşlar virüs jotti ve total dosyanın büyüklüğünden kabul etmiyor.Bende Kendim tarattım koydum Önceki arşiv gibi :D Dediğim gibi PAKET_1 de Keylogger olduğu için .

Taratıyom şimdi ..
267n9.jpg

Burdan İndirin

Bu arada yazmayı unutmuşum düzeltme yapıyorum , Resimli Videolu anlatımlar içinde mevcuttur.Bazılarının anlatımlarını eklemedim , forumda var , onlara saygısızlık olmasın diye ..

Hani Teşekkür ?? :D

Son düzenleme:

yunusmessi

Yeni üye
11 Eyl 2008
2
0
kardeşim darkloggerin içine girdm not defterini açıyorum şifre istiyor. Arşiv için teşekkürler ellerine sağlık güzel olmuş

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
kardeşim darkloggerin içine girdm not defterini açıyorum şifre istiyor. Arşiv için teşekkürler ellerine sağlık güzel olmuş

Darklogger'ın şifreside turkhackteam.net ' ti sanırım.Bida dene bir istersen ,Olmassa Darkpaw'a Sorayım.

saol tesekkur ettım aslında hack yapmayı ıblıomda bı bakıom programlar lar nasıl visual ile yapıom ben
profil resmımden bellı

Profil resmin güzel :) Neyse Visual a devam et , bu arada her resminde hacker yazan hacker olmuyo.Seni küçük düşürmek istemiyorum ama ben ne kadar Pc Hackig de uzmanım desem de benden daha iyileri vardır.Bunun bilincinde olmamız lazım , hepimiz o yollardan geçtik/geçeceğiz.Teşekkür ettiğin içinde ayrıyetten ben sana teşekkür ederim :D

HASTA0

Yeni üye
29 Haz 2013
1
0
Sa.. Karş dosyların şifresi lazım özlikle facbook indirceğim ama şifresi ne,_? saolsın çok güzel olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.