Hack e Biraz Başlayanlara (Eski Arşivim)

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
Selamun Aleyküm arkadaşlar.Yaklaşık 4 saattir dosyaları bilgisayarın orasından burasından topladım , yapıştım yani sandalyeye :D Arşivimi dağıtmışım sağa sola cezasını ben çekiyorum :)

Eveet gelelim konumuza.Hack e biraz başlamış ama devamını getirememiş bir çok arkadaş gördüm forumumuzda.Baktım arkadaşlar istekliler "Bi arşiv yazmak farz oldu " dedim 4 saatte bitti :D Neyse İçindekileri açıklayayım.

1-Not Defteri ile Virüs yapımı, forumda paylaştığımmın üstüne biraz daha ekledim.

2-Bilgisayar güvenliği ile 4 önemli konu +konuların programları +yapılışları

3-Karşı PC ye bağlanma hakkında kolay ama etkili yöntemler.Kendi Laptopuma Karşı Test edilmiştir.:D Kuşkunuz olmasın.

4-Biraz da SQL 'un mantığı aklımızda kalsın ki ileride sorun çekmeyelim diye program verdim.Ayrıciyetten böyle fazla MB programları kolay indirmeye yarayan program da içinde (İdman).

198 MB dır , crack ını yapıp attığım programlar var çoğu full.Bi tane crack yapılmamış var ,crack dosyasını attım siz yaparsınız.

Devamı Yok mu ??:D Tabii ki 2. arşivide paylaşacağım.İçinde Kesinlikle olacaklar ;

1-Havj Pro 1.15+kullanım
2-Sağlam bir keylogger.Yİne forumdan çalıntı.+resimli kullanım/Videolu anlatım
3-Keyloggerımızı resim türü dosyalara saklamak için ; Dosya birleştirici.(Secure Engine)+resimli anlatım
4-Essential Tools + Kullanımı+Resimli Anlatım.
5-RAR PASS Kırıcı
6-Revo Uninstaler + Videolu anlatım.
7-Local Keylogger
8-Facebook Attacker Drk Hacker Abimizin programı
9-Turkojan 4.0 Gold (Hayla içinde vürüs var diye çığıranlar olduğu için arşive eklemeye bilirim.)
10-Msn de habersiz ekleme yazı arşivi
11-Güncel Google Dorkları
12-Manuel SQL inj. Anlatımı. Margu'dan bu.
13-Youtube Video Dowlander.
14-3 Tane THT İndex i (1.sini Wareleth Modumuzdan , 2.sini HaYaL-Et 06 generalimden aldım.3.Disko Tekli Bilmiyorum beğenir misiniz :) )

Daha eklemeler yapıcam,yukarıda verdiklerim Allah'ın izniyle hepsi olcak .4 Tane RAR a ayırmayı düşünüyorum bundan sonra ki arşivi çok büyük oluyor yoksa.Neyse biraz arşiv resimlerine geçelim ;

Şimdi arkadaşlar arşivim çok kafa karıştıra bilir diye içine kendi ellerimle kullanım kılavuzu yaptım :) Ondan bu kadar uzun sürdü :) Dosyayı açtığınızda En Önce Beni Oku ya tıklatın o yönlendirir sizi .

21u69.jpg

Vürüs Jotti ve Total Dosyanın büyüklüğünden kabul etmedi bende kendim taradım çektim :)

227g3.jpg

Arattırdım.
227jd.jpg

Burdan İndirin

RAR PASS turkhackteam.net

Teşekkürlerinizi esirgemeyeceğinizi umuyorum. Selametle..

Son düzenleme:

HackerTime

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
616
0
Uzayda
bazıları vurıs total cok uzun suruyor die koymuyor arkadas koyamadıgı ıcın resım cekıyor gercekten ellerıne sağlık v' bu arada masa üstü resminde fena değil :D

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
bazıları vurıs total cok uzun suruyor die koymuyor arkadas koyamadıgı ıcın resım cekıyor gercekten ellerıne sağlık v' bu arada masa üstü resminde fena değil :D

Sağolun yüzbaşım yorumunuz beni çok mutlu etti :D Masaüstü resmimi paylaşa bilirim isterseniz ne doktorlar ne mühendisler istiyoda vermiyorum :D THT ye paylaşabilirim ama :)

Eyw Aqa .. Eline saqlık..

İşine yaradıyssa sevindim , bu arada hani teşekkür ?? :D

eline sağlık............++++++

Teşekkürünüzü göremedim efem :)

teşekkürler güzel paylaşım

İşine yaradıysa ne mutlu bana :)

Eline Sağlık Güzel Paylaşım ... :)

Teşekkür. :)

Teşekkür. :)

Arkadaşlar 2.seri gelcek , 2.seride olanları yazmıştım oraya nasıl bulddunuz ?? ;)

zealowa

Üye
31 Ağu 2009
131
0
Üsteğmenim :) gerçekten yararlı bir paylaşım baktımda yeni başlayanlar için gerçekten güzel bir arşiv :)) Teşekkür ediyorum :)

MuAlDo

Katılımcı Üye
1 Ocak 2012
475
0
2.Arşivim en geç 10 güne hazır olur.Teşekkürleri Hor görmeyelim bu arada :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.