Hack için en çok kaynak hangi işletim sisteminde var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkTHOUGHT

Yeni üye
7 Haz 2016
47
0
hack yapmak için en çok kullanılan işletim sistemi biliniği üzere kali bunu biliyorum ama ben ubuntu yada windows arasında en çok kullanılanı soruyorum siz hangisini kullanıyorusunuz ben ubuntuda hack'in kısıtlı olduğunu düşünüyorum exe dosyaları yüzünden

Daky Laynes

Katılımcı Üye
4 Eki 2015
760
0
İzmir
Kali dışında backtrack windows da pek hack olmuyor ddos atmak falan hacktan sayılıyorsa bilemem havijle site açığına sızıyorum sadece.

Zonza

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
923
0
İzmir
Kaynaktan kastınız araç ise, BlackArch ve ArchStrike dağıtımlarında çok fazla araç vardır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.