Hack Paketi Lazım

K K

Üye
3 Haz 2017
110
0
Deep Web
Öncelıkle Merhaba ;

Benim ailem derslerden dolayı modemı kaldırdı önceden pcden cok ıyı anlıyordum simdi ise benden kat kat iyiler var bunun nedeni ise kendimi gelıstıremem :( progranlama dillerı hakkında hiç bilgim yok sıte hack ilede az var belki bu forumda durmam bile fazlalık :( cok uzgunum ama benim için hack seti yapabilecek kardeşim olursa mınettar kalırım mesela sıte nasıl hacklenır diye bi video ve dokumanlar verırsenız Süper olur bole konuların hepsini içeren bir set yapıp verecek olursa beni yine siber dunyaya kazandıracak biri olursa ALLAH RAZI OLUSUN :)

Okudugunuz ve onemsedıgınız için teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hea7

Anka Emektar
20 Şub 2012
1,043
323
hea7.html
Öncelıkle Merhaba ;

Benim ailem derslerden dolayı modemı kaldırdı önceden pcden cok ıyı anlıyordum simdi ise benden kat kat iyiler var bunun nedeni ise kendimi gelıstıremem :( progranlama dillerı hakkında hiç bilgim yok sıte hack ilede az var belki bu forumda durmam bile fazlalık :( cok uzgunum ama benim için hack seti yapabilecek kardeşim olursa mınettar kalırım mesela sıte nasıl hacklenır diye bi video ve dokumanlar verırsenız Süper olur bole konuların hepsini içeren bir set yapıp verecek olursa beni yine siber dunyaya kazandıracak biri olursa ALLAH RAZI OLUSUN :)

Okudugunuz ve onemsedıgınız için teşekkürler

Öncelikle Merhaba.
Makaleler Okuyarak Forumda Web Server Güvenligindeki Konulara Bakarak Kendine Bi Yol Haritası Çizebilirsin Fakat ;
Okulun Daha Önemli Derslerine Yogunlaşman Gerekiyor Hacking Her Zaman Yaparsın Okulda Ögrenmedigin Bir Bilgi Senin Geleceginde İllaki Karşına Çıkar Ve O Zaman Pişman Olursun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.