Hack Yardım Lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ErwacheSS

Yeni üye
27 Kas 2007
2
0
2 Yıllık beraberliğimizden sonra kız arkadaşım mazeret belirtmeksizin beni terketti! Onun PC'sine sızmama yardım edeceklere maddi manevi her türlü bedeli ödemeye hazırım.

Yanlış anlaşılmasın sakın, niyetim kişi haklarına saldırmak değildir. Sadece PC'sine sızıp beni bir başkası için terkedip terketmediğini öğrenmek istiyorum. Sanırım bu en doğal hakkımdır.

İşletim sistemi Vista, sanırım 3 aydır güncellenmeyen Norton 2007 kullanıyor. Yurdun kablosuz modemi üzerinden bağlanıyor. Daha fazla ayrıntı isteyenler yada yardım etmek isteyenler dilerlerse buradan mesaj yoluylaulaşabilirler.

Ne olur yardımlarınızı benden esirgemeyin! Çok mağdur durumdayım.
Şimdiden herkese teşekkürler.

(Not: Forum kurallarını okudum, aykırı olmasına rağmen mesajı buraya koyma mecburiyeti hissettim. Özel mesajla yetkililere ulaşmak mümkün olmadı. İnternet erişimim kısıtlı ve 3 Aralıktan beri yurt dışındayım. Uygun görmeniz halinde bir şekilde yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar sunarım.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Kardeş geç bu işleri ya. Hala akıllanmadınız mı? Siteye üye olurkn hiç mi misyonumuzla kurallarımızı okumuyorsunuz ya. Buraya üye iseniz, bazı şeyleri kabul edip benimsemeniz lazım

ErwacheSS

Yeni üye
27 Kas 2007
2
0
Sandığınızın aksine hepsini okdum ve biliyorum. Lakin foruma 40 mesaj atmadığım için özel mesaj atamıyorum. Zaten niyetimi en açık ve öz şekliyle anlattım. Yardım edip etmemek, hatta başlığı silmek yada kilitlemek yöneticilerin elinde. Kusura bakmayın Moskova'dayım, buradaki imkanlarım kısıtlı. Becerebilsem böyle bir iş için sizlerden yardım istemezdim.

Samimiyetinize inanıyor, teşekkür ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.