hacker kendini nasıl gizler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
arkadaşlar ben hack filan yapıyorum geçen ay türk sitesini hackleyeyim dedim döviz borsasının internet sitesini hackledim index bastım telefonumu birisi aradı açtım kocaeli bilişim suçları bölümünden arıyoruz hakkınızda şikayet var dedi o anda neredeyse kalbim durdu saniyeler içinde kaçış planı yaptım her neyse sitenin sahibini buldum iletişime geçtim internet sitesini geri düzellttim şikayeti geri çekti bundan sonrada daha türk sitelerini hacklemiyorum ama kendimi nasıl gizleyeceğim ipdir filandır

00X00

Üye
29 Tem 2013
121
0
Türk sitelerini kesinlikle hackleme.
Site sahipleri indexe bakarak şikayet ediyorlar.
Yani ülke dışındaysa hackleyen kişi uğraşmıyorlar.
Sende yabancı siteleri hckle yurt dışından biri hacklemiş diye şikayet etmezler.
Zaten sitelerinin bir yedeği vardır.
Düzeltirler yani.
IP gizlemek ile boş yere uğraşma çünkü işe yaramaz türk telekom seni istediğinde bulur.

kinghacker1453

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
356
0
PC/ANAKART
abi bir flas belle programlarını felan at onlata internet cafeye git orda siteleri hackle seni asla bulamazlar

benimde bir zaafım var sadece bir internet kafeye gidiyorum ve başşka internet kafelere gitmiyorum gittiğim internet kafeninde sahibi tanıdık bazen orada sabahlıyorum filan türk sitesinide orada hackledim abi diyorki benim başımı belaya sokma 4,5 kere polisler filan geldi sonrada bana güveni kalmıyor adamın :yaho1

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Cpanel'den logları sil cpanel'e girmek için internette yeterince bilgi var priv8 çoğu fakat ufak'tan araştıtırsan bulabilirsin cpanel crackerlar var mesela.

sumate

Yeni üye
11 Kas 2009
4
0
Benim farklı bir sorunum var. Eski erkek arkadaşım arkamdan atıp tutuyormuş. bende sahte bir hesap oluşturup bununla konuşarak ekran videosunu alıp çevresine rezil edicem...diyelimki beni şikayet etti. ben hesabı sildiğim halde beni bulması mümkünmü ?

Astrohack

Üye
23 Haz 2015
58
1
Buda benden tavsiye olsun herkes diyor. Git internet kafede orda yap bana gore bunu yapsanaiz daha iyi. Once DarkCometRat. İle kendi trojan virusunu yap ve o virusleri internet kafedeki. Butun bilgisayatlara at. İnternet kafede onlarin kurulumunu yap evdeki bilgisayardan virus attigin bilgisayarlara baglan kendi evinde internet kafedeki bilgisayarlara baglan isini hallet
Ha bu arada.tesekkur butonuna basmayi unutma

Kenawors

Katılımcı Üye
24 Haz 2015
569
0
Buda benden tavsiye olsun herkes diyor. Git internet kafede orda yap bana gore bunu yapsanaiz daha iyi. Once DarkCometRat. İle kendi trojan virusunu yap ve o virusleri internet kafedeki. Butun bilgisayatlara at. İnternet kafede onlarin kurulumunu yap evdeki bilgisayardan virus attigin bilgisayarlara baglan kendi evinde internet kafedeki bilgisayarlara baglan isini hallet
Ha bu arada.tesekkur butonuna basmayi unutma

Güldürdün kardeşim iz bırakarak gizleniyorsun :D ne kadar saçma o virüsten seni bulamıyacaklarmı sen gizlenmek yerine işleri aleyhine döndürüyorsun

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Bir çok program var IP adreslerini gizlemeye yarayan biraz araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.
Yurtdışı üzerinde oluşabilecek durumlar ile Türkiye devleti içerisindeki kanunlar farklıdır. Türk sitelerine dayalı olarak bir düşünceniz var ise eğer ki pek tavsiye etmediğimi bilmenizi isterim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.