Hacker olmak istiyenler içeri

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
ARKADAŞLAR ÖZEL DERSLERE BAŞLIYORUM....
HACK ALANINDA KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTİYENLER.

--------------> BURDAN <--------------- BURDAN BANA ULAŞABİLİR...
BU GECE BAŞLIYORUM.

hack_by_gr3yfx1997x-d6205fj.jpg

Hau

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
721
0
192.168.0.61
Hack öğrenmek istiyen arkadaşlar Web Güvenlik Açık'ları kısmına baksın forumdan arkadaşın yaş küçük zaten bellide ediyor, neyse. Link'ede tıklamanıza gerek yok facebook profil linkine gidiyor para kazanmak için Link.TL kullanmış !

SecretPearl

Katılımcı Üye
7 Tem 2015
829
0
İstanbul
Dostum kimse bi hacker olcak kadar usta değildir bunları öğrendim diyelim bunlar kodlanmış programlar sen programı kodlamadıktan sonra hackerım diyemessin kodlama dillerinin hepsini bilmen lazım.

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
bağlantı bir reklam sitesidir, o linke tıklayınca bir sayfa açılır ve 5 saniye beklersin ardından adama para kazandırır çünkü bir para kazanma linkidir. arkadaş reklam yapıyor.

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
Arkadaşlar lütfen sakin olun. Bi saygısızlığım olmuşsa affola.
Link tl koymamın tek sebebi derslerde makine ve çeşitli parçalar alacaz.
Bundan dolayı. Kötü bi amacım yok.
Ben kendime hacker demiyorum ama bi çok konuda da bi cok kardeşimi bilgilendirebilirim...
Lütfen sakin olun amacım kimseye saygısızlık yapmak değil.

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
bir yaparsın iki yaparsın, üç kere link.tl indirme linkli konu paylaştın? amacın belli yapma bu forumda böyle şeyler konuların kilitlenicek yada silinecek farkındamısın?

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
kardeşim benim suan tek amacım, benim gibi araştıran,belli bi yere gelmek için çaba gösteren arkadaslarıma, kardeşlerime bişiler öğretebilmek. Bi hatam olmussa affola...

H4CK TFN

Katılımcı Üye
30 May 2013
384
0
@fury33 iyi niyetimi gerçekten suistimal ediyorsunuz. Sosyal mühendisliğimi bunun için konuşturcak biri değilim. Beni tanımadan yargılamayın. Kafamdaki projeyi hayata geçirmek istiyorum sadece.

inSecurity

Uzman üye
13 Ara 2015
1,650
1
Anlatsana o projeyi bi sen bana 4 seferdir aynı şeyden bahsediyorsun bir projem var ha bir projem var halla halla, ben emin değilim o projenin gerçekleşceğinden ama neyse. kimsenin senin yardımına ihtiyaci yok bence burda her konuda yardım ve yorumlar yapıyoruz, ekstradan neden dediklerinize güvenelim ve ne alıcaksın onuda söyle.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.