Hacker ve Polis içeriği

axyy

Katılımcı Üye
8 May 2010
418
0
Uzun zaman sonra yazıyorum...
Ne yaparsanız yapın istedikleri an size ulaşçak olan polis arkadaşlarımızı unutmayın

Cezası 1 ila 5 veya 1ila 7 yıl arasında suç oranına göre değişecek hapis cezasını unutmayın

Beni bulmaları sadece 20 dk sürdü

Bereket adamı bağladık kurtulduk

Aman dikkat homepage hacked biraz sakat
Siz kendiniz bi .html oluşturup yazın nede olsa aynı şey :)

15 Ocak 2011
157
0
Sakarya
Eşşeği Sağlam Kazığa Bağlayacaksın, Sonra Tevekküle Bırakacaksın, Yani Demek İstediğim Sey: Bir Takım Önlemler Almadan "Hack" Yaparsan Bulunman Kaçılınmaz Değil Mi Sence ?

axyy

Katılımcı Üye
8 May 2010
418
0
Önlem alman sadece senin bulunmanı biraz uzatır
İnternet kafede olsan dahi web kameralar sayesinde sana ulaşabilirler
Yeterki şikayet olsun ve bulmak istesinler
Türk Polisi Yakalar ;)

M

mugair

Ziyaretçi
hacker ardında iz bırakmamalıdır acık wifi yayını yapan yerlerden ve çoklu kulanıcı alanlarında hack yapmak her zaman daha mantıklı gelmiştir bana biostan sürekli mac adresi degiştirmek gibi bir huyum vardır tor ve çeşitli vpn programları ile destekledigim kendimce bir gğvenlik duvarımda mevcut ha birde asla zone kaydı yapmam mümkün oldugunca iletişim bilgilerim en kısıtlı durumdur bunlara dikkat edersen bence kolay kolay yakalanmazsın

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
Öncelikle, kendi Pc İle Dökümanını Ve Malzemelerini Hazırlar Flashdiske Atarsın. Dikkat Çekmeyen Bir Cafeye Gider, Şapka Takarak İşini Halleder, Bilgisayarı Çökertir Çıkarsın.
Bilgisayarı Çökertirken, Kodlamada C'yi ham yap dersin, bütün bilgiler harddisk tarafından silinir ve ulaşılması imkansız hale gelir.
Artıyen Kendin de Bağlanırken Proxy Kullanırsın, Bu Da Bulunacak Zamanı uzatır.
Girdiğin Cafeyi De Kendi Evinden Ne Kadar Uzak Tutarsın Yakalanma İhtimalin O Kadar Düşer.
Türk Polisi O Kadar Da Güçlü Değil Bu Konuda...

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
se-zer kardeşime tamamen katılıyorum bu konular o kadar da kolay değildir.

axyy

Katılımcı Üye
8 May 2010
418
0
CİA ya saldırı yapmıyoz ki :)
kafe kafe gezelim
hepsi gereksiz bence olan ne hala pc başındayım :)

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
Uzun zaman sonra yazıyorum...
Ne yaparsanız yapın istedikleri an size ulaşçak olan polis arkadaşlarımızı unutmayın

Cezası 1 ila 5 veya 1ila 7 yıl arasında suç oranına göre değişecek hapis cezasını unutmayın

Beni bulmaları sadece 20 dk sürdü

Bereket adamı bağladık kurtulduk

Aman dikkat homepage hacked biraz sakat
Siz kendiniz bi .html oluşturup yazın nede olsa aynı şey :)

kardesim bi şekilde kendi güvenlğini saglarsın.profesyonel olsan zaten dökümanlarını yanında tasır baska pclerden görürsün işini internet saglayıcın kendi adına olmaz mesela.veya tanınmıs bi isim olsan iyi forum/siteyle bu işi ekibinle yaparsın kasıla ksıla duyurursun bide :D ama son yazını begendim :) Siz kendiniz bi .html oluşturup yazın nede olsa aynı şey :D se-zer arkadasımız gerekli açıklamayıda yapmıs zaten

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.