Hackerlık için en iyi antivirüs programı

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
58
12
Merhabalar ben siber güvenlik işlerine baya sardım ama ava giderken avlanmak istemiyorum bunu için hangi anti virüsü
kullanmayalım? Şuan Comdo internet security kullanıyorum

M

Maltego

Ziyaretçi
Merhabalar ben siber güvenlik işlerine baya sardım ama ava giderken avlanmak istemiyorum bunu için hangi anti virüsü
Mesela exe jpeg uzantısını değiştiriyorlar left to right overright mıydı ya da tam tersi right to left overright yani sağdakini sola yazma ya da soldakini sağa isme takılma birinden jpeg mi aldın açmadan önce özelliklerine bak exe olabilir en basit ama etkili yöntem şüphe duyduğun pdf jpeg vs bunlarda deneyebilirsin gerçekten böyle şeyleri bilmek güzel genelkültür

gidishot

Yeni üye
15 Haz 2023
9
3
Yolun götürdüğü yer
Merhabalar, Linux OS kullanırsan bu risk azalacaktır. Herhangi bir antivirüs programına gerek duymadan çok dikkatli olarak ilerlenirse sorun olmayacaktır. Başarılar...

Gidishot

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
58
12
Mesela exe jpeg uzantısını değiştiriyorlar left to right overright mıydı ya da tam tersi right to left overright yani sağdakini sola yazma ya da soldakini sağa isme takılma birinden jpeg mi aldın açmadan önce özelliklerine bak exe olabilir en basit ama etkili yöntem şüphe duyduğun pdf jpeg vs bunlarda deneyebilirsin gerçekten böyle şeyleri bilmek güzel genelkültür
Bu tekniği biliyorum uyguladımda ama biraz sıkıntılı çalışan bir teknik

bak sana söyle söyleyim rat konularında bilgim baya var hangisini kullanırsan kullan en iyi antivirüs kendinsin hepsinin güvenliği geçiliyor
Tamam peki şuan piyasadaki en iyi programı nedir ve ya kendi rat programımı
yapmam için kaynaklara bakmam lazım?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
868
336
Tamam peki şuan piyasadaki en iyi programı nedir ve ya kendi rat programımı
yapmam için kaynaklara bakmam lazım?
genelde bilgi database genis olan antivirüsler Avast Defender simdi diyceksiniz defender nasıl güçlü otomatik labotuvara exe dosya göndermesi açık siz istemediğiniz dosyaları defender alır labotuvara gönderiri yani genistir ve microsoft yılda virüs total den database satın alır dolarla

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
58
12
genelde bilgi database genis olan antivirüsler Avast Defender simdi diyceksiniz defender nasıl güçlü otomatik labotuvara exe dosya göndermesi açık siz istemediğiniz dosyaları defender alır labotuvara gönderiri yani genistir ve microsoft yılda virüs total den database satın alır dolarla
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ama benim sorduklarında şu:
Şuan en iyi rat programı nedir?

Kendi rat programımı yapmam için kaynaklara bakmam lazım?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
868
336
Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ama benim sorduklarında şu:
Şuan en iyi rat programı nedir?

Kendi rat programımı yapmam için kaynaklara bakmam lazım?
eğer örnek alcaksan kodlama olarak ratlardan github qausar rat var async rat njrat kaynak kodlarıda internette var oralardan alırsın ha eğer dersenki güzel bir yeni rat bu seneki piyasa olarak venom rat v6.0.3 kullanabilirsin

'Albatros

Anka Team Junior
7 Mar 2023
1,355
874
anka.html
Doğrusunuz ama fudlu bir virüsün bilgisayarınıza bulaşması hoş olmaz değil mi?
Fud kelimesinin anlamını araştırmanı öneririm. Fud zaten antivirüslerden gizlenmeye dayanıyor.

Soruya gelecek olursak kendim uzun süreler antivirüsler kullandım beni memnun eden ücretli 2 antivirüs programı oldu şuan çoğu cihazımda haylen kullanmaktayım,
1- Eset
2- Norton
Bu 2 antivirüs dışında avast kullandım memnun kalmadım. Mcafee kullandım memnun kalmadım bayağı bellek kullanıyordu. Lakin eset ve norton'da böyle birşey hiç yaşamadım. İşinin ehli piyasanın liderleri diyebilirim.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
58
12
Fud kelimesinin anlamını araştırmanı öneririm. Fud zaten antivirüslerden gizlenmeye dayanıyor.

Soruya gelecek olursak kendim uzun süreler antivirüsler kullandım beni memnun eden ücretli 2 antivirüs programı oldu şuan çoğu cihazımda haylen kullanmaktayım,
1- Eset
2- Norton
Bu 2 antivirüs dışında avast kullandım memnun kalmadım. Mcafee kullandım memnun kalmadım bayağı bellek kullanıyordu. Lakin eset ve norton'da böyle birşey hiç yaşamadım. İşinin ehli piyasanın liderleri diyebilirim.
Fudun ( full undetected) anlamını biliyorum fudu çözebilen güçlü antivirüsler olduğu için bunu dedim ve Bilgilendirmeniz içinde teşekkür ederim.

Burada github a gidince crackli bide normal versiyonu hangisini indir meliyim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.