Hackerlık vs Grafikerlik ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15 Ocak 2011
157
0
Sakarya
Arkadaşlar şimdi arada kaldım bir süre hackerlıkla ılgılendım hdd yanıp arşiv gidince bıraktım 3 haftadır da grafikerlikle uğraşıyorum fakat hackerlıga gerı donmelı mıyım yoksa devam mı etmelıyım yardımınıza ıhtıyacım var. Şimdi diye bilirsiniz ki hangisine ilgin varsa o.. Bende diyorum ki ikisini de seviyorum.. Ama grafikerlik için gerekli olan hayalgücü bende yok :confused: bu konuda yardımınıza ihtiyacım var..

Not: size: bana hacker'lık öğretin demiyorum..! Sadece bana fikirlerinizi söylemenizi istiyorum.

15 Ocak 2011
157
0
Sakarya
Evet komutanım bende onu dıyorum.. 2lemdeyim ve bu beni geriyor.. Hackerlıkta pc'ye bırsey olacak dıye korkuyorum (bkz. hdd'em yandı) ama grafıkerlıkte de hayalgucu yok sizce hangisi ?

15 Ocak 2011
157
0
Sakarya
Kardeşim hayalgücü 0.. Ama biri derseki şunu şunu şunu yap.. Onda sıkıntı yok.. ama derseki sen bılırsın .. o zaman cuvallıyorum buda sogumama neden oluyor :S

mettefix

Üye
26 Ara 2008
149
0
Ankara/Yenimahalle
Dostum Seçenekler arasında sunmamışsın bizlere ama benim sana önerim Visual Basic öğrenmen.Yani programcılık.İlerde işi ilerletirsen parada kazanabilirsin diye biliyorum.Bende öğrenmeye çalışıyorum.Hedefim paralı oyun botları falan yapmak ama ne kadar olur bilemem.yinede 2sinden birini seçersen Allah yardımcın olsun :)

xLargeViP

Katılımcı Üye
4 Tem 2011
780
0
Microsoft
bence ikisi arasında git gel yap :)birinden sıkılırsan digerine öyle öyle bi sonuca varırsın sonrada biriyle devam edersin. bu kararsızlıgını anca böyle yenersin .

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Hackden para kazanamazsın. Ama grafiker olursan para kazanabilir, gelecekte kendine iş imkanı sağlayabilirsin. ayrıca hack ile grafikerlikerliği aynı anda da yürütebilirsin. Sorun olacağını sanmıyorum. Cevaplar yeterlidir. Kilit

viannen_112.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.