Hackerlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xeries37

Üye
27 Nis 2012
95
0
Merhaba Arkadaşlar ben Hackerlik Yoluna Bi adım Atmak İstiyorum Trojen ddos gibi şeyleri kullanabiliyorum fakat bi açıktan nasıl yararlanır kodlama nasıl yapılır fln bilmiyorum biri bana bu konuda yardımcı olabilirmi ...

Forumda Yeniyim

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
kardes bende aynı senin gibiyim açık ile hiç siteye index atmadım ama keylogger ile bi kaç sefer ftp sifresi kırıp index attım

DarkNesSsSs

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,261
0
Kıbrıs
Alıntı:
aporeis´isimli üyeden Alıntı
valla bende pek bişey bilmiyorum seni yanlış yönlendirebilirim oyüzden birşey yazmıycam üzgünüm
arkadaşım bilmiyosan nie yazıyorsun mesaj kazanmak içinn yasak
tabiykide doğru söylüyorsun ancak
mesaj kazanmak içinn yasak= flood yasak dersen daha mantıklı olur :eek:key :)

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
kardeşim önünde uzun bir yol var onun için basitten başla sql injection(hiç tavsiye etmem berbat bişeydir zaman kaybı :) ddosu zaten bilyosun ancak şunu belirtim ddos artık sitelerin yüzde 90ında işe yaramaz yeni siteler için geçerli dediğim onun için önce terimleri öğren daha sonra yavaş yavaş web server bölümüne bak ardından üye olabiliyorsan Cw ye üye ol çünkü burdaki konular kadar ordakilerde önemli yavaş yavaş gelişirsin ha bir şey daha kendine ortak bulabilirsen işin kolaylaşır hem bırakmazsın pes etmezsin çünkü baya sabır gerektren bir iş ve asla ama asla bir konuda acele etme yavaş yavaşda olsa(fazla abartmadan) öğrenmenin bir sakıncası yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.