Hacking kitabı okuyun hacker olun !

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
merhaba arkadaslar biraz eski bir kitap sanırım ama hack mantığını kavramanıza ve kendinizi geliştirmenize cok yardımcı olucaktır ben pazartesi gunu okumaya başlıyorum :D

kitap okumayı ve hacki seviyosanız kacırmayın

Hacking Interface

Loadi

Katılımcı Üye
22 Nis 2012
708
0
Konya
benim size tavsiyem sosyal mühendislk için kevin mitnick'in aldatma sanatı adlı kitabnı okuyun :)

ayberk2

Katılımcı Üye
28 Ocak 2011
478
0
Bursa
ben kitapcıyla anlaştım böyle kitaplar geldikce vericek bana :) bende okuyup iyiyse paylaşırım burda.

Bug ReSearcher

Katılımcı Üye
18 Eki 2011
661
0
/etc/shadow
vakit kaybı, boş bir kitap. :)
bilişimin karanlık yüzü güzel kitap ama onda da genelde anlatım yapılmış pek uygulama yok.

yakında yazarım bi hack kitabı. o zaman gönderirim size :D

EpicTuBe

Üye
12 Nis 2012
162
0
Aldatma Sanatı'nı okuyun bundan daha yararlıdır. Aslında bunu daha indirmedim ama Kevin Mitnick harbiden insan sarrafı olmuş :D

Gladiator06

Yeni üye
24 May 2012
16
0
Lamerleri değil "Kevın mitnick,Kevın Poulse" yi örnek alın

Ne biliyosun lamer olduğunu ?
Adam biliyoki kitap yazmış.Bilmeden konuşmayalım..
Sen şimdi eno7 , eL-CeWaD , eL-MuHaMMeD , FORTYS3V3N gibi adamlarıdı tanımazsın..
Kevın Mitnict ' i örnek alıcaklarsa Sosyal Mühendisliğe çalışırlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.