hacking yaptınızı kaç arkadaşınız biliyor

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0
evet arkadaşlar hepiniz kaç arkadaşınız hack yaptınızı biliyo yazın :D

benim 1 arkadaşım biliyo oda arkamdan sessizce gelmiş. aşada brute force programı çalışıyodu bi tane site düşmüş sen dışarı çık 2 dk dedim hacklerken arkamdan gizlice gelip izlemiş buna bi sopa attım temiz kimseye anlatmasın diye :D

CaDaBRa

Kıdemli Üye
16 Ara 2012
2,139
0
malatya
okulda namım yürümüş hacker diyor herkes bana bunun sebebi okuldaki arkadaşlarımın facesi aldım bide güvenlik şirketinin sitesi hacklemiştim bide bir kaç önemli siteyi hacklemştim ordan.

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
bence herkesın bılmesı başına iş acar benımde bır kaç kişi biliyordu sonra dan bıraktım dedım herkesı ınandırdım cunku bılgısayarların basına ne gelse benım basıma kalıyor kımın facesı calsa sızın basınıza en iyisi allahla senın aranda kalması

CaDaBRa

Kıdemli Üye
16 Ara 2012
2,139
0
malatya
bence herkesın bılmesı başına iş acar benımde bır kaç kişi biliyordu sonra dan bıraktım dedım herkesı ınandırdım cunku bılgısayarların basına ne gelse benım basıma kalıyor kımın facesı calsa sızın basınıza en iyisi allahla senın aranda kalması

He yaw walla okulun net ı kesılıyor bnden bılıyorlar bırının facesı calınıyor benden bılıyorlar

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,536
0
ben biliyorum sadece..cevrem sadece iyi bir bilgisayarci oldugumu bilir..:) cevrenizin hack yaptigini bilmesi size guvensizlik verir..sade yasayin..hacklediginiz face web vb. kimseye soylemeyin...onerim bu arkasalar..basarilar

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
Sadece kardeşim biliyor.Ama herkes çok iyi bilgisayarcı olduğumu bilir arkadaşlarımın birinin bilgisayarı bozulsa, telefonu bozulsa hemen beni bulurlar.Hacker olarak değilde bilgisayar uzmanı olarak tanınmak daha güzel. :)

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
Sadece kardeşim biliyor.Ama herkes çok iyi bilgisayarcı olduğumu bilir arkadaşlarımın birinin bilgisayarı bozulsa, telefonu bozulsa hemen beni bulurlar.Hacker olarak değilde bilgisayar uzmanı olarak tanınmak daha güzel. :)

en güzeli zaten okulunu okudunmu veya okuyormusun bılmıyorum ama okumusa benzıyorsun bende bilişim yönetimi uzmanlıgını okumak ıstıyorum

IDeathMachine

Katılımcı Üye
20 May 2013
305
0

benide bilgisayar uzmanı olarak biliyolar okulda 40 tane felan bilgisayar var hepsine ben bakım yaptım okul bilgisayarcıya para vermekten kurtuldu bu sayede bende sınıfı geçtim :D

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Kendimi hacker olarak pek tanıtmam :)

Ama okulda filan herkes bilir bir kere para ile birinin facesini çalmıştım o günden beri facesi çalınan benden biliyo :)

Okulun pc'si çökmüş hocalar diyo ki sen buna naptın :)

Hacker olduğumu dediğim gibi kimse bilmez ama pc den anladığımı cami imamı bile biliyo :)

redmon41

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
982
9
Kocaeli
Benim arkadaşım şom ağızlı kendini tutamadı bütün okul biliyor + Öğretmenlerim.
Birde e-OKUL öğretmen girişine kimya hocamın girdim notumu son gün değiştirdim karnemin basılacağı gün yani bu gün işte yakalandım tek beni hacker biliyorlar... Benden bildiler disiplin aldım işte öyle

21 Ara 2013
132
0
LocalHost
Hacker'sanız sizi herkes tanır ama iyi bir hacker'sanız sizi kimse tanımaz.

Kimse bilmiyor. Sadece iyi bir bilgisayar kullanıcı olarak biliyorlar :))

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,867
"Hacker" olarak tanınmaktansa "Bilgisayardan Anlayan Arkadaş" olarak tanınmayı yeğlerim daha hoş :)

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Beni iyi bir bilgisayarcı ve hacker olarak biliyorlar.Herkese anlatmaya çalışıyorum ben hacker değilim coderim diye ama anlayan kim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.