Hacklenicek Site Ve Admin Panel ID ve Password Bulma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZeusHacKer

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
319
0
öncelikle selamın aleyküm ben site hacklicemde simdi admin panel bulucu programı var tamamda ben biraz şeyden cekiniyorum mesela bu çinli siteler ne bileyim rusların siteleri ingilizlerin felam simdi ben hacklicemde nasıl bulucam rus cinli siteleri bazen buluyorum icimde bi korku olusuyor acaba hacklersem basıma bişey gelirmi diye.Simdi Ben hacklenicek siteyi nasıl bulucam siteyi buldum diyelim admin paneline girdim ama ıd ve password istiyor ben burda takılıyorum ıd ve password nasıl bulucağım

AeonTr

Katılımcı Üye
1 Eki 2012
634
0
Trabzon
Öncelikle Korkuyorsan Hiç Bu İşe Bulaşmayacaksın , Bizde Bir Laf Vardır Korkanın Çocuğu Olmaz Diye :) Haa Ama Dersen ki Ben Gerçekten bu işe gönül verdim Yapacağım Diye Forumda Bu Konu Hakkında Bir Çok Makale, Döküman , Program Mevcut Biraz Daha İnceleyerek Bakarsan Amacına Ulaşacağına Eminim

İyi Forumlar

ZeusHacKer

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
319
0
gönül veriyorum tabi acayip bir şekilde ben sadece su site bulma isinde iyi değilim türk sitelerini hackelemek istemiyorumda böle rus olur çin olur öle bulamıyorum site hadi buldum diyelim admin panel bulucu var onlada bulurum admin panelini ama ıd ve şifreyi nasıl bulucam bilemiyorum

AeonTr

Katılımcı Üye
1 Eki 2012
634
0
Trabzon
gönül veriyorum tabi acayip bir şekilde ben sadece su site bulma isinde iyi değilim türk sitelerini hackelemek istemiyorumda böle rus olur çin olur öle bulamıyorum site hadi buldum diyelim admin panel bulucu var onlada bulurum admin panelini ama ıd ve şifreyi nasıl bulucam bilemiyorum

Dostum Sen O Zaman İlk Olarak Joomla İle Başla Senin İçinde Kolay Olur Linkini Vermiyorum Ama Forumda Var Joomla Hack Programları Başlığı Altında Hazıra Alışmaman İçin Araştırıp Bul Videoları İzle Kolaylıkla Yaparsın Yavaş Yavaş Kendini Geliştirirsin ... :)

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0

bir bir hacker olmak istiyorsan korkmayacaksın ama daha kendine güvenmiyorsan pek az büyük sitelere karişma bide sende hangi program var ona göre diyim sana hiç site hakclemediysen joomla kollan o sana zaten şifre herşeyı verır :)

ZeusHacKer

Katılımcı Üye
30 Ocak 2012
319
0
bir bir hacker olmak istiyorsan korkmayacaksın ama daha kendine güvenmiyorsan pek az büyük sitelere karişma bide sende hangi program var ona göre diyim sana hiç site hakclemediysen joomla kollan o sana zaten şifre herşeyı verır

ben bi admin panel bulucu buldum onla admin paneline giriyorum ama iste site lazım hacklicek nasıl bulucam

kardeş yabancı ülke sitesi hackle hotspot shield kullan hiçbirşey olmaz...

kardeşim iste yabancı ülke siteside nasıl bulcam bulamıyorum yani ne yazmam lazım googleye

sellout

Üye
19 Tem 2013
108
0
ben bi admin panel bulucu buldum onla admin paneline giriyorum ama iste site lazım hacklicek nasıl bulucam

kardeşim iste yabancı ülke siteside nasıl bulcam bulamıyorum yani ne yazmam lazım googleye

Kardeşim joomla ile başlıcaksın bu işe öncelikle '' AP '' bulucun varsa kalsın joomla da ise mesela sabun diğelim bu sabunu google traslateden istediğin ülkedeki anlamına bakıorsun sonra joomlaya başlıorsun joomla hack forumda bulabilirsin öncelikle arama moturunu açıyorsun orda siyah bir bolum var com_user.sabun ( tabi sabunu değiştire bilirsin hangi ülkenin sitelerini bulmak istiyorsun bildiğin bir kelimeyi o ülkedeki anlamına bakıp yapabilirsin ) sağda tümünü işeretliyorsun taram bölümüne geçiyorsun taratıyorsun taraba bitince kaydediğirsun eksen ataktan devam ediyorsun kardeşim. yapamazsan msj at birşeyler yaparız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.