Hafıza kartındaki silin verileri geri getiren program lazım :((

agaaga2121

Yeni üye
8 Haz 2016
40
0
Degerli arkadaşlar telefonumu bilgisayarıma bagladım ve 10 dk sonra geri çıkardım ve bütün resim video ve müziklerim silinmiş hafıza kartımdaki :(:( video ve resimler benim için çok degerli arkadaşlar rahmetli annem vebabamın resimleri ve videoları vardı :(:(
bunları geri getirebilecegim bir program linki veya proğram verebilirmisiniz sorunsuz çalışan..lütfen..benim için çok degerli o resimler videolar...allah rızası için bir yardım edin...

şimdden emeği gecen kardeşlerime çom teşekkür ediyorum

not: hafıza kartıma format atmadım..

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Degerli arkadaşlar telefonumu bilgisayarıma bagladım ve 10 dk sonra geri çıkardım ve bütün resim video ve müziklerim silinmiş hafıza kartımdaki :(:( video ve resimler benim için çok degerli arkadaşlar rahmetli annem vebabamın resimleri ve videoları vardı :(:(
bunları geri getirebilecegim bir program linki veya proğram verebilirmisiniz sorunsuz çalışan..lütfen..benim için çok degerli o resimler videolar...allah rızası için bir yardım edin...

şimdden emeği gecen kardeşlerime çom teşekkür ediyorum

not: hafıza kartıma format atmadım..

Bilgisayarda recuva kullanabilirsin
Cihazın rootlu ise diskdigger ve undeleter var

VonZe

Katılımcı Üye
22 May 2016
810
0
Error
Eğer bir telefon root olmuyorsa ya o telefon nokia 3310'dur yada bir yerde hata yapıyorsundur

İlgili video:[ame]https://www.youtube.com/watch?v=iglgn69vg2I&t=139s[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.